Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

LAUDIO W10BT – Odtwarzacz ścienny Bluetooth

690,00 

Odtwarzacz ścienny LAUDIO W10BT może pełnić rolę centrum multimedialnego. W urządzeniu zaimplementowany jest moduł Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji np. z tabletem, smartphonem lub komputerem. Muzyka może być odtwarzana również z karty SD (do 32 GB) lub pamięci zewnętrznej typu Pendrive.

LAUDIO SELECT 30 – Regulator głośności 100V

99,00 
Laudio Select 30 to podtynkowy regulator głośności dla systemów audio 100V, oferujący 10 stopni regulacji. Zapewnia stabilną pracę i wysoką jakość dźwięku. Łatwy w montażu dzięki dołączonej puszce, idealnie wpasowuje się w każde wnętrze. Idealny dla domu i przestrzeni publicznych.

LAUDIO PA6000SV – Kontroler ścienny do matrycy strefowej

599,00 
Laudio PA6000SV to nowoczesny, podtynkowy kontroler ścienny do matrycy 6-strefowej Laudio DPA6120. Umożliwia precyzyjną kontrolę głośności, wybór źródła sygnału oraz zarządzanie funkcją Bluetooth w wybranej strefie, idealny do przestrzeni publicznych. Solidna konstrukcja i elegancki design zapewniają długotrwałe użytkowanie i estetyczną instalację.

LAUDIO SELECT 50 – Regulator głośności 100V

129,00 
Laudio Select 50 to podtynkowy regulator głośności dla systemów audio 100V, oferujący 10 stopni regulacji. Zapewnia stabilną pracę i wysoką jakość dźwięku. Łatwy w montażu dzięki dołączonej puszce, idealnie wpasowuje się w każde wnętrze. Idealny dla domu i przestrzeni publicznych.

LAUDIO SELECT 10 – Regulator głośności 100V

79,00 
Laudio Select 10 to podtynkowy regulator głośności dla systemów audio 100V, oferujący 10 stopni regulacji. Zapewnia stabilną pracę i wysoką jakość dźwięku. Łatwy w montażu dzięki dołączonej puszce, idealnie wpasowuje się w każde wnętrze. Idealny dla domu i przestrzeni publicznych.

Odtwarzacze ścienne LAUDIO

Każdy fan muzyki powinien zaopatrzyć się w wysokiej jakości radio, które rozbudowane jest o wiele innych funkcji. Warto wiedzieć jakie radio będzie najlepszym wyborem do kuchni, hotelu czy sauny.

Od kilku lat niezwykle dużą popularnością cieszą się radia, które przystosowane są do zabudowy. Jak wiadomo, obecnie możliwe jest sterowanie radiem za pomocą pilota lub nawet telefonu z systemem Android lub iOS. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ zdalnie można sterować radiem, zmieniać stację lub też operować głośnością. Z takiego rozwiązania korzystają również różnego rodzaju instytucje oraz firmy, które chcą zapewnić dostęp do dźwięku osobom przebywającym na ich terenie. Często na zabudowane głośniki natknąć można się w hotelach, lobby instytucji czy też innych miejscach, w które można zaadaptować taką konstrukcję. Co ważne, obecnie takie głośniki można również montować w swoich domach, ponieważ ceny tego typu sprzętu są coraz bardziej przyziemne. Wybierając wzmacniacz Laudio i radio należy zwrócić szczególną uwagę na sprzęt produkowany przez dużych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku, ponieważ daje to gwarancje tego, że sprzęt będzie działał przez lata i niepotrzebne będą wizyty w serwisie.

Nie tylko radio

Co ważne obecnie produkowane radia są również wzmacniaczami, które pozwalają na puszczanie muzyki z innych źródeł. Jak wiadomo, niezwykle dużą popularnością w ostatnich latach cieszą się wszelkiego rodzaju serwisy streamingowe, dzięki którym ma się dostęp do bogatego katalogu muzyki. Muzyka może być kierowana ze smartfonu do głośnika, który może mieć odpowiednie wejście mini jack lub też możliwość połączenia z urządzeniem za pomocą bluetooth. Niezależnie od tego, jaki format przesyłania dźwięku zostanie wybrany, można być pewnym tego, że urządzenie takie spełni wszelkie oczekiwania. Jeśli nie jest się fanem radia lub też ciężko jest znaleźć ulubioną stację, to wystarczy stworzyć playlistę i puszczać rodzinie lub znajomym swoje ulubione kawałki. Tego typu urządzenia to również oszczędność miejsca, którego często brak w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnia. Radio łazienkowe powinno być zabezpieczone przed zalaniem, o które nie jest ciężko w warunkach dużego przepływu wody. Od teraz śpiewanie pod prysznicem może być jeszcze przyjemniejsze.

Radio do kuchni i łazienki

Jak wiadomo pomieszczenia takie jak łazienka czy kuchnia to miejsca, w których ciężko jest wstawić stacjonarny sprzęt audio, ponieważ zajmuje dużo miejsca i z uwagi na warunki, które panują w tych pomieszczeniach, należy być niezwykle uważnym. Radio to sprzęt delikatny, który może zostać zniszczony poprzez zalanie lub fizyczne uszkodzenie. Jeśli chce się uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji, to warto wybrać radio do zabudowy, które może zostać ukryte w wybranym przez nas miejscu. Daje to pewność, że sprzęt będzie bezpieczny i nie zostanie zniszczony w wyniku niepożądanego działania. Radia takie montowane są również w garażach, pomieszczeniach gospodarczych czy w mniej lub bardziej profesjonalnych saunach.

Takie rozwiązanie może służyć również jako domowy system audio, ponieważ przez głośniki te można puszczać komunikaty. Wybór odpowiedniego radia do zabudowy powinien być przemyślany, ponieważ montuje się je tylko raz. Jeśli dokona się zakupu niepotrzebnego radia, to trzeba będzie poświęcić czas na jego usunięcie i zakrycie dziury, w którym było ono zamontowane. Tego typu radia są niezwykle estetyczne i prawie że niewidoczne. Mogą służyć domownikom przez wiele długich lat, dlatego też należy dokonać dobrego zakupu. Wzmacniacz audio zamontowany w radiu umożliwia puszczanie ulubionej muzyki bez konieczności ograniczenia się do stacji radiowych. Każdy, kto chce stać się posiadaczem wysokiej jakości radia, powinien zdecydować się na zakup sprzętu do zabudowy, ponieważ jest to oszczędność miejsca i estetyka nie do podrobienia. Tego typu systemy audio, niegdyś używane tylko w hotelach czy instytucjach państwowych, obecnie stają się standardem dostępnym dla każdego.