Marka Klipsch, dlaczego warto?

Subwoofery Klipsch to odpowiedź na wymagania, nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy tam znaleźć nie tylko doskonałą jakość, ale także korzystną cenę, która pozwoli nam zaopatrzyć się w to, co niezbędne, aby stworzyć doskonałej jakości kino domowe. Tutaj nie wystarczą bowiem kolumny, musimy mieć pewność, że będziemy w stanie także mieć dźwięki niskiej częstotliwości odbierane tak, jak tego oczekujemy. W tym z całą pewnością pomoże nam subwoofer. Możemy także liczyć na to, że nowoczesny jego wygląd doskonale wkomponuje się w wystrój, nawet najbardziej wyszukanego pomieszczenia. Produkt jest więc godny polecenia dla każdego, kto pragnie mieć kino domowe naprawdę wysokiej jakości, które będzie świetnie spisywać się na długie lata, co jest kluczowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Klipsch RP-1400SW – Subwoofer

5 899,00 
Model RP-1400SW marki Klipsch to 14-calowa generacja subwoofera, który oferuje wysoką wydajność dzięki miedzianym, "cerametalicznym" głośnikom niskotonowym z przednim wentylatorem laminarnym. Wzmacniacz klasy D zapewnia maksymalną wydajność wyjściową, a opatentowana geometria wewnętrzna minimalizuje hałas wentylatora. Subwoofer jest dostępny z bezprzewodowym zestawem WA-2, który umożliwia łatwe połączenie do czterech subwooferów Klipsch w tym samym pomieszczeniu.

Klipsch RP-1200SW – Subwoofer aktywny

4 499,00 
Model RP-1200SW marki Klipsch to 12-calowa generacja subwoofera, który oferuje wysoką wydajność dzięki miedzianym, "cerametalicznym" głośnikom niskotonowym z przednim wentylatorem laminarnym. Wzmacniacz klasy D zapewnia maksymalną wydajność wyjściową, a opatentowana geometria wewnętrzna minimalizuje hałas wentylatora. Subwoofer jest dostępny z bezprzewodowym zestawem WA-2, który umożliwia łatwe połączenie do czterech subwooferów Klipsch w tym samym pomieszczeniu.

Klipsch R-121SW – Subwoofer domowy

2 299,00 
Najmocniejszy w klasie subwoofer do kina domowego i zestawów stereo. Największy dostępny subwoofer z nowej serii Reference.

Klipsch RP-1000SW – Subwoofer

3 599,00 
Model RP-1000SW marki Klipsch to 10-calowa generacja subwoofera, który oferuje wysoką wydajność dzięki miedzianym, "cerametalicznym" głośnikom niskotonowym z przednim wentylatorem laminarnym. Wzmacniacz klasy D zapewnia maksymalną wydajność wyjściową, a opatentowana geometria wewnętrzna minimalizuje hałas wentylatora. Subwoofer jest dostępny z bezprzewodowym zestawem WA-2, który umożliwia łatwe połączenie do czterech subwooferów Klipsch w tym samym pomieszczeniu.

Klipsch R-120SW – Subwoofer

1 949,00 
Potęga, precyzja, neutralność i bardzo wysoka efektywność to cechy charakterystyczne kolumn Klipsch’a, tym razem w zdecydowanie przystępniejszej cenie.

Klipsch SPL-150 EUA – Subwoofer

3 299,00 
Potęga, precyzja, neutralność i bardzo wysoka efektywność to cechy charakterystyczne kolumn Klipsch’a, tym razem w zdecydowanie przystępniejszej cenie.

Klipsch SPL-100 CE – Subwoofer

2 199,00 
Potęga, precyzja, neutralność i bardzo wysoka efektywność to cechy charakterystyczne kolumn Klipsch’a, tym razem w zdecydowanie przystępniejszej cenie.

Klipsch R-100SW – Subwoofer

1 299,00 
Potęga, precyzja, neutralność i bardzo wysoka efektywność to cechy charakterystyczne kolumn Klipsch’a, tym razem w zdecydowanie przystępniejszej cenie.

Subwoofery Klipsch, dlaczego inwestycja w nie nam się sprawdzi?

Subwoofery KlipschZa pomocą takiego sprzętu, jak subwoofery Klipsch jesteśmy w stanie odbierać dźwięki o niskiej częstotliwości, co bez odpowiedniego urządzenia nie byłoby możliwe w doskonałej jakości. Kiedy więc chcemy mieć do dyspozycji kino domowe, które będzie spełniało nasze wszystkie oczekiwania, to inwestycja w subwoofery Klipsch jest konieczna. Otrzymamy taką jakość dźwięku, który będzie prawdziwą przyjemnością, po trafieniu do naszego ucha. Codzienne oglądanie filmów, a także odsłuchiwanie ulubionych utworów będzie naprawdę wielką przyjemnością, dlatego z pewnością warto skorzystać z tej możliwości.

Doskonały wygląd i idealna jakość

Marka Klipsch dba o to, aby trafić w gust najbardziej wymagających klientów, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo korzystnych cen. Stawiamy więc na to, co sprawdzi nam się pod każdym względem i sprawi, że będziemy rzeczywiście zadowoleni z zakupu. Jest to kluczowe, kiedy mamy do czynienia z osobą pragnącą stworzyć swoje małe kino domowe i w doskonałej jakości odbierać każdego dnia efekty dźwiękowe swoich ulubionych filmów i utworów. Ponadto możemy liczyć nie tylko na niesamowitą jakość dźwięku, ale także bardzo modny wygląd subwoofera. Do tego bez problemu dopasujemy idealne kolumny i inne części, które stworzą nam kino domowe, do którego będziemy przychodzić z ogromną przyjemnością. Mamy także pewność, że każdy produkt nie tylko wygląda modnie i nowocześnie, ale także został wykonany z dbałością o każdy szczegół. Jest to bardzo ważne, bo dzięki temu możemy mieć pewność, że będziemy korzystać z tego, co przez długie lata będzie sprawować się idealne. To da nam radość, ale także pozwoli zaoszczędzić pieniądze, bo nie będzie konieczności wymian żadnego elementu.

Kiedy chcemy stworzyć kino domowe, które będzie pod każdym względem idealne, to musimy zaopatrzyć się nie tylko w głośniki, ale także w doskonałej jakości subwoofer. Musimy jednak mieć świadomość, że aby na pewno wszystko ze sobą współgrało, to należy zainwestować w produkt, który pochodzi od marki pewnej i sprawdzonej. Mamy dzięki temu gwarancję bardzo wysokiej jakości, a także dźwięk tak czysty, że z przyjemnością go słuchamy każdego dnia.