Głośnik zewnętrzny HQM – najlepsza jakość

Odporny na warunki atmosferyczne, takie jak śnieg czy deszcz, głośnik zewnętrzny HQM może być stosowany na tarasie, w ogrodzie czy też na basenie. Każdy model bazuje na najlepszych rozwiązaniach i najnowszych technologiach, dlatego cechuje się niesamowitym brzmieniem. Generowany dźwięk jest bardzo mocny, a jednocześnie przyjemny dla ucha. Głośnik zewnętrzny HQM jest sprzętem o wysokiej wydajności i efektywności. Nagłośni każdą, nawet bardzo dużą przestrzeń, umilając czas słuchaczom. Nawet najbardziej wymagający odbiorca zachwyci się jego możliwościami. Przetwornik sprawdzi się do odtwarzania muzyki dyskotekowej, klasycznej, rockowej i wielu innych gatunków. Gwarantuje również dobry odbiór komunikatów głosowych, więc świetnie nadaje się do stref publicznych. Głośnik zewnętrzny HQM oferuje nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale także solidne wykonanie. Innowacyjna obudowa chroni przed wszelkimi uszkodzeniami oraz czynnikami zewnętrznymi. Przetworniki mogą być wykorzystywane podczas każdej pory roku. Nie ulegają korozji i zostały objęte długim okresem gwarancyjnym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

HQM ZT301 Głośnik tubowy zewnętrzny

332,10 
HQM ZT 301 to nowoczesne urządzenie najwyższej jakości, pozwala na realizację prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. Umożliwia niezawodną pracę na zewnątrz budynków, bez zniekształceń komunikatów głosowych. Cechuje się skutecznością, a także dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii jest przeznaczony do tworzenia prostych jak i bardziej rozbudowanych systemów nagłośnieniowych.

HQM ZPR201 Głośnik projekcyjny zewnętrzny

259,53 
HQM ZPR 201 to nowoczesne urządzenie najwyższej jakości, pozwala na realizację prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. Umożliwia niezawodną pracę wewnątrz jak i zewnątrz budynków. Idealnie nadaje się do pomieszczeń domowych lub przemysłowych. Służy do nagłaśniania korytarzy, miejsc użytku publicznego, sal konferencyjnych, biur, parków i ogrodów. Stanowi niezastąpioną część każdego systemu nagłośnienia PA.  

HQM ZPR101 Głośnik projekcyjny zewnętrzny

239,85 
HQM ZPR 101 to nowoczesne urządzenie najwyższej jakości, pozwala na realizację prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. Umożliwia niezawodną pracę wewnątrz jak i zewnątrz budynków. Idealnie nadaje się do pomieszczeń domowych lub przemysłowych. Służy do nagłaśniania korytarzy, miejsc użytku publicznego, sal konferencyjnych, biur, parków i ogrodów. Stanowi niezastąpioną część każdego systemu nagłośnienia PA.

HQM-10P – Głośnik projekcyjny

239,85 

Głośnik HQM-10P to uniwersalne urządzenie nagłaśniające umożliwiające realizację systemu audio wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

Różnorodność modeli

Głośniki zewnętrzne HQMMarka HQM ma w swojej ofercie wiele różnych modeli głośników zewnętrznych. Wszystkie różnią się między sobą parametrami, więc można dopasować odpowiedni przetwornik do pozostałego sprzętu nagłośnieniowego oraz do wielkości pomieszczenia. Każdy głośnik zewnętrzny HQM jest dostępny w różnych kolorach, więc znajdzie się wariant pasujący do każdego otoczenia. Różnice widać także w cenach. Niezależnie od posiadanego budżetu nie będzie przeszkód w znalezieniu odpowiedniego modelu dla siebie. Głośnik zewnętrzny HQM to niezwykle praktyczne i proste w montażu urządzenie. Przeprowadzenie procesu instalacyjnego nie wymaga posiadania fachowej wiedzy czy narzędzi. Nie sprawi problemów nawet osobie, który po raz pierwszy ma do czynienia z tego typu sprzętem.