Najlepszym sposobem, aby przenieść emocje z sali kinowej do własnego salonu jest zainwestowanie w należyty zestaw kina domowego. Każdy głośnik z kompletu nagłośnienia jest niezwykle istotny i spełnia określoną rolę. Za nadanie generowanym dźwiękom charakteru przestrzennego odpowiadają głośniki surround. Kolumny podstawkowe Heco stanowią harmonijną całość z innymi urządzeniami audio, wnosząc jakość brzmienia na wyższy poziom.

Mały rozmiar, duża moc

Niewątpliwą zaletą dla osoby dysponującej ograniczoną przestrzenią jest niewielki rozmiar kolumn podstawkowych Heco sprawiający, że wypełniają one czystym dźwiękiem nawet najmniejsze pomieszczenia. Takie gabaryty mogą być jednak mylące w stosunku do mocy głośnika. Kolumny podstawkowe Heco odznaczają się mocnym i głębokim basem; każda została zaopatrzona w porty bassreflex. Wydajne głośniki niskotonowe umożliwiają osiągnięcie klarownych i dynamicznych basów w mniejszych, ale dostosowanych obudowach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kolumny podstawkowe Heco tylko w klasie premium audio.

Kolumny podstawkowe, w przeciwieństwie do kolumn podłogowych; zajmują znacznie mniej miejsca, dlatego doskonale sprawdzą się w niewielkim pokoju. Małe gabaryty to także więcej możliwości ustawienia głośnika. Kolumny podstawkowe Heco można umiejscowić na obszerniejszym obiekcie lub – dla korzystniejszego efektu przestrzennego – mogą one zostać zawieszone na ścianie. Dzięki kolumnie podstawkowej, realnym jest otrzymanie dźwięku doskonałego, przy ograniczonej powierzchni.

Tylko najnowsze technologie

Każdy element konstrukcji kolumn podstawkowych Heco ma na celu poszerzenie możliwości akustycznych głośników. Przykładem tego jest kształt obudowy czy podstawy, wpływający na zmniejszenie niekorzystnych drgań. Innowacyjne rozwiązania w zakresie budowy głośnika wysokotonowego zapewniają najwyższe częstotliwości. Ponadto, przy produkcji kolumn podstawkowych Heco, materiały zostały dobrane tak, by cechowały się trwałością, a jednocześnie niską wagą.