Wyświetlanie 1–24 z 218 wyników

Ground Zero – doświadczenie i zamiłowanie do wysokiej klasy sprzętu

Firma Ground Zero jest połączeniem dwóch przedsiębiorstw zajmujących się branżą car audio. Niemiecka precyzja firmy MaGma i amerykański luz TC Sound w połączeniu stanowią niepodważalną konkurencję dla wszystkich innych firm zajmujących się produkcją tego typu sprzętu. Przede wszystkim doświadczeni pracownicy cały czas opracowują nowe produkty, wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne. W swojej pracy skupiają się na wyprodukowaniu mocnych, a zarazem skutecznych wzmacniaczy i subwooferów. Oczywiście w ofercie znajduje się znacznie więcej produktów. Firma oferuje głośniki i różnego rodzaju akcesoria, a także akumulatory, które często wykorzystywane są podczas zawodów dB Drag. Marka Ground Zero ma do zaoferowania aż 6 różnych serii, w skład których wchodzi ponad 150 produktów.

Czym wyróżnia się marka Ground Zero?

Ground Zero jest znana na całym świecie. Prywatne osoby oraz profesjonaliści zawodowo zajmujący się sprzętem car audio cenią firmę i wybierają produkty tej marki do prywatnych i komercyjnych zastosowań. O jakości Ground Zero mogą świadczyć także liczne nagrody otrzymywane na międzynarodowych zawodach. Również testy niezależnych magazynów bezsprzecznie mówią, że sprzęt Ground Zero zasługuje na dużą uwagę. Każdy klient jest zadowolony nie tylko z jakości, ale także z ceny, która jest dość konkurencyjna. Możliwości sprzętowe, wysoka klasa urządzeń, wizualny wygląd, a także niezawodność to cechy, które charakteryzują sprzęt Ground Zero. Dodatkowo szeroki wybór produktów sprawia, że sprzęt można dopasować do każdego samochodu i indywidualnych wymagań. Na pewno każda osoba, która jeszcze nie miała do czynienia ze sprzętem car audio Ground Zero, powinna wiedzieć, że dużą ją ominęło.

Głośniki do samochodu Ground Zero

Wybierając sprzęt audio do samochodu, przede wszystkim zwraca się najpierw uwagę na moc głośników. Jest to parametr określony w watach, ale należy wziąć pod uwagę także moc RMS. Jest to współczynnik określający, ile mocy może obsłużyć dany głośnik. Jak zatem wybrać moc? Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że moc głośników musi być przynajmniej 1,5 razy większa od mocy wzmacniacza. Ta podstawowa wiedza w zupełności wystarczy, aby wybrać samodzielnie sprzęt do swoich czterech kółek. Są głośniki, na które szczególnie warto zwrócić uwagę. Bardzo wiele osób decyduje się na głośnik o mocy RMS 100W, który ma woofer o średnicy 16,5 cala. Pasmo przenoszenia na poziomie 50-20000 Hz zapewnia naturalne i czyste brzmienie, które doceni każdy. Jeśli taka moc będzie niewystarczająca, to można dodatkowo dokupić subwoofer o 12-calowym głośniku niskotonowym. Taki sprzęt jest gwarancją mocy na poziomie 1000W.