Czym wyróżniają się subwoofery Focal?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Subwoofer FOCAL dysponuje nie tylko intensywnym, ale również głębokim dźwiękiem niskotonowym. Dzięki temu może idealnie uzupełniać systemy kina domowego klasy 5.1. Należy również mieć świadomość, że technologia bezprzewodowa, w którą wyposażono urządzenie bardzo ułatwia użytkownikom umieszczenie go w wybranym miejscu, a także niweluje praktycznie wszystkie ograniczenia wynikające z długości kabla sygnałowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Focal 100 IWSUB8 – Subwoofer instalacyjny

2 699,00 
Focal to francuska marka, które słynie z innowacyjnych rozwiązań. Ten producent sprzętu ma w ofercie głośniki kolumnowe podstawkowe, głośniki kolumnowe podłogowe, głośniki instalacyjne, głośniki zewnętrzne, subwoofery, także wiele innych propozycji.

Focal SUB 600 P – Subwoofer domowy

4 199,00 
Subwoofer to coraz częściej wykorzystywane urządzenie, które już niemal stało się standardem w naszych domach. Jego zadaniem jest odtwarzanie dźwięków o niewielkich częstotliwościach, doskonale więc sprawdza się w kinie domowym i w przypadku systemów stereo jako dodatkowy głośnik.

Godny uwagi jest również fakt, że kompaktowa i płaska konstrukcja umożliwiają dopasować Subwoofer Focal do każdego rodzaju pomieszczenia. Nie można zapomnieć, że sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze, a także instalacji. Urządzenie włącza się bowiem wraz z pojawieniem się sygnału. Z kolei wyłącza wtedy, gdy dźwięk zaniknie.

Jakie są największe zalety wymieniane przez użytkowników?

Subwoofery FocalDo zdecydowanie najczęściej wymienianych zalet przez klientów trzeba zaliczyć doskonałe wykonanie, a także brzmienie, które jest zgodne z marką FOCAL. Urządzenie będzie świetnie komponowało się z systemami kina domowego. Kolejną zaletą jest niezwykle elastyczna instalacja dzięki bezprzewodowemu połączeniu. Ponadto obudowa jest lakierowana na bardzo wysoki połysk.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Subwoofer Focal można bez większego problemu zamontować na ścianie, zajmuje stosunkowo mało miejsca. Instalacja nie powinna sprawiać użytkownikom większych problemów. Należy mieć również świadomość, że urządzenie zostało przez producenta wyposażone w unikalną, opatentowaną Inianę membranę. Nie można zapomnieć, że wszystkie produkty wytwarzane są z zakładach przedsiębiorstwa znajdujących się we Francji. Marka dzięki temu może zdecydowanie bardziej kontrolować jakość. Użytkownicy doceniają także smukły design. Warto wiedzieć, że integracja jest znacznie prostsza, niż mogłoby się wydawać.

Dlaczego warto wybrać subwoofery Focal?

Należy mieć świadomość, że produkt dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Ponadto wyróżnia się na bardzo trudnym i konkurencyjnym rynku, jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że firma zatrudnia tylko najlepszych pracowników, których pasja jest muzyka i dźwięk. Oczywiście przedsiębiorstwo ma dostęp do zaawansowanego zaplecza technicznego.

Wszystkie urządzenia są wytwarzane we Francji, użytkownicy mogą mieć dzięki temu całkowitą pewność, że produkty będą spełniały najważniejsze normy jakości. Ponadto wbudowany przetwornik znacznie zwiększa kompaktowość urządzenia. Z kolei gumowe zawieszenie pozwoli na imponującą artykulację. Produkt skierowany jest do wszystkich miłośników muzyki.

W naszym asortymencie znajdują się tylko produkty renomowanych producentów. Zdajemy sobie sprawę, że oczekujecie od nas urządzeń najwyższej jakości. Zdecydowaliśmy się wprowadzić do bardzo szerokiej oferty Subwoofery Focal. Wspomniane urządzenia są doceniane na całym świecie. Doskonale zda egzamin praktycznie w każdym pomieszczeniu wybranym przez użytkownika.