Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Focal Vestia Center – Kolumna centralna

2 599,00 
Vestia Center jest głośnikiem centralnym w linii głośników Vestia, który doskonale współgra z innymi głośnikami i tworzy spójny dźwięk i design. Wykorzystuje technologie Focal, takie jak membrana Slatefiber z recyklingu i głośnik wysokotonowy TAM, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. Głośnik ten ma również szeroki wybór wykończeń, co pozwala dopasować go do każdego wnętrza. Vestia Center oferuje doskonały dźwięk zarówno dla delikatnych melodii, jak i mocnych dźwięków akcji. Cena za sztukę

Focal Vestia N°4 – Kolumna podłogowa

7 999,00 szt.
Cena za sztukę. Kolumna trójdrożna Hi-Fi Vestia N°4 jest najwyższym modelem w kolekcji francuskiego producenta Focal z tej serii. Posiada dwa głośniki niskotonowe o średnicy 21 cm z membraną Slatefiber, która zapewnia głęboki i wyrazisty bas oraz głośnik wysokotonowy TAM z odwróconą kopułką, który oferuje bardzo delikatne i precyzyjne tony wysokie.  

Focal Vestia N°3 – Kolumna podłogowa

6 999,00 szt.
Cena za sztukę. Focal Vestia N°3 to niezrównana trójdrożna kolumna głośnikowa bass-reflex, która gwarantuje płynny odsłuch i neutralność brzmienia. Wyposażona w trzy głośniki niskotonowe z membraną Slatefiber i głośnik wysokotonowy z odwróconą kopułką o przekrojuM, Vestia N°3 oferuje doskonałą jakość wysokich tonów, imponującą dynamikę oraz wykończenie w różnych odcieniach, dzięki czemu łatwo wkomponuje się w każde wnętrze.

Focal Vestia N°2 – Kolumna podłogowa

5 999,00 szt.
Cena za sztukę. Kolumny Vestia N°2 firmy Focal reprezentują wyrafinowaną elegancję i wyjątkowość. Wykorzystują one najnowszą technologię Focal, taką jak produkowana we francuskich zakładach membrana Slatefiber z recyklingowanego włókna węglowego i głośnik wysokotonowy o przekrojuM z odwróconą kopułką TAM, które zapewniają doskonałe brzmienie wysokich tonów. Kolumny Vestia są dostępne w trzech wyrafinowanych wykończeniach, idealnie wpisują się w każde wnętrze i oferują doskonałą jakość dźwięku przy zachowaniu odległości odsłuchu 3 m.  

Focal Vestia N°1 – Kolumna podstawkowa

2 399,00 szt.
Cena za sztukę. Kolumna głośnikowa Vestia N°1 marki Focal to 2-drożny głośnik wysokiej wierności, dla wszystkich miłośników muzyki. Został opracowany, by połączyć finezję z kompaktową konstrukcją. Jego wyposażenie obejmuje aluminiowo-magnezowy głośnik wysokotonowy TAM o kształcie litery "M". Ekskluzywny tweeter Focal zapewnia miękką i precyzyjną reprodukcję wysokich tonów. Słynna membrana Focal Slatefiber, wykonana z przetworzonych włókien węglowych, zapewnia szczegółowość i niezapomniane wrażenia słuchowe.