Szeroki wachlarz funkcji i innowacyjne rozwiązania w amplitunerach kina domowego Denon

Zespoły inżynierów tej marki nieustannie badają i ulepszają komponenty, dążąc do osiągnięcia celu, jakim jest najdoskonalszy odsłuch w swojej klasie. W najnowszych modelach amplitunerów kina domowego producent oferuje dźwięk w formacie 3D, wykorzystujący głośniki kanałów wysokości wraz z dekodowaniem Dolby Atmos, DTS:X oraz Auro 3D. Innowacyjny system kalibracji Audyssey, służący do pomiaru i kompensacji pomieszczenia umożliwia szybką i dokładną konfigurację dostosowaną do konkretnego wnętrza. Wystarczy podłączyć dostarczony mikrofon, a system precyzyjnie dostosuje ustawienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Warto również wspomnieć o technologii HEOS, czyli bezprzewodowym systemie audio multi-room, który umożliwia podłączenie dodatkowych komponentów z HEOS w wielu pomieszczeniach (również na zewnątrz budynku) w celu odtwarzania muzyki czy dźwięku z telewizora w kilku miejscach. Dla ułatwienia konfiguracji i uruchomienia, amplitunery Denon posiadają wbudowany graficzny interfejs użytkownika oraz asystenta konfiguracji sprawiający, że instalacja jest prosta i szybka. Dzięki produktom premium, jakim są amplitunery kina domowego marki Denon, domowa rozrywka wkroczy na wyższy poziom.

Amplitunery kina domowego – doskonały wybór dla domowej rozrywki

Kino w domowym zaciszu to obecnie jedna z ulubionych form relaksu. Mnogość dostępnych treści, programy telewizyjne, filmy oraz streaming cyfrowy umożliwiają widzowi doświadczenie wielkich emocji bez wychodzenia z mieszkania. Podczas gdy nowoczesne telewizory z płaskim ekranem stają się coraz cieńsze, coraz trudniejsze staje się zastosowanie w nich odpowiednio potężnych głośników. Z marką Denon uzyskanie najlepszej jakości dźwięku stereo, surround i audio 3D nie stanowi już problemu. Firma proponuje klientom zaawansowane modele amplitunerów kina domowego, dzięki którym dźwięk zmaksymalizuje wrażenia płynące z seansu. Amplituner wraz z zestawem dobrych głośników zapewni nieskazitelne, przestrzenne brzmienie, będące równorzędnym partnerem obrazu na ekranie.

DENON AVC-X4800H – Amplituner 9.4 kanałowy amplituner AV z 8K

8 499,00 
Denon AVC-X4800H, wyprodukowany w Japonii, to zaawansowany 9.4-kanałowy amplituner, który zapewnia potężne wzmocnienie dźwięku. Wyposażony w obsługę technologii Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced oraz Auro-3D, model ten gwarantuje niezapomniane doznania dźwiękowe 3D, idealnie wypełniające duże przestrzenie. Dodatkowo, dzięki zintegrowanej technologii HEOS® Built-In, umożliwia bezprzewodowe streamowanie muzyki, oferując doskonałą jakość dźwięku bez ograniczeń.

Denon AVR-X1800H – Amplituner kinowy 7.2 8K

2 599,00 
AVR-X1800H został stworzony, by dostarczyć niezrównane wrażenia z filmów, muzyki i gier w średniej wielkości pomieszczeniach. Dzięki wysokowydajnemu siedmiokanałowemu wzmacniaczowi, który wypełnia pomieszczenie otaczającym dźwiękiem 3D z Dolby Atmos® i DTS:X® oraz trzem wejściom HDMI 8K zapewniającym nieskazitelną jakość obrazu UHD, doświadczysz

DENON AVC-X3800H – Amplituner 9.4 kanałowy amplituner AV z 8K

5 999,00 
Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVC-X3800H. Wypełnij swoje pomieszczenie wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 9.4 lub 7.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X. A dzięki technologii HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach.