Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Arcam ST25 – Streamer

Dostępny wkrótce
Ogłoszony na targach High End w Monachium, nadchodzący wzmacniacz streamujący. ST25 to całkowicie nowy odtwarzacz audio cyfrowego, starannie wykonany w Cambridge. To coś więcej niż tylko następca nagradzanego strumieniowego odtwarzacza ARCAM ST60, z całkowicie nową platformą cyfrowego audio i strumieniowania, nowym projektem liniowego zasilacza toroidalnego, nowym interfejsem użytkownika oraz nową aplikacją.

ARCAM CD5 (RADIA CD5) – Odtwarzacz CD

3 890,00 
Arcam Radia CD5 umożliwia odsłuch nie tylko płyt CD, ale i plików hi-res, w tym płyt z plikami FLAC oraz WAV, jak również dekodowanie sygnału z nośników USB.

ARCAM ST5 (RADIA ST5) – Streamer

4 490,00 
ARCAM ST5 jest wysokiej klasy streamerem, przeznaczonym do współpracy z naszymi wzmacniaczami zintegrowanymi z serii Radia. Aby ułatwić ich współpracę w ST5 zastosowano sterowanie systemowe, dzięki któremu te dwa komponenty pracują jakby były całością. Także dźwiękowo takie połączenie jest najlepszym wyborem, ponieważ podzespoły wzmacniacza i streamera są od siebie izolowane oraz mają osobne zasilanie.

ARCAM A25 (RADIA A25) – Wzmacniacz zintegrowany

8 490,00 
Arcam Radia A25 - wzmacniacz zintegrowany 100W przy 8 ohm. A25 oferuje bezprzewodowy przesył sygnału przez Bluetooth, działający w oparciu o technologię Qualcomm AptX Adaptive, umożliwiającą przesył sygnału o rozdzielczości do 24 bitów. Dzięki temu mamy pewność, że odtworzymy sygnał audio w możliwie najlepszy sposób, bez względu na to, z jakiego źródła korzystamy. Do wzmacniacza możemy podłączyć również słuchawki Bluetooth i rozkoszować się ulubioną muzyką nie przeszkadzając swoim najbliższym.

ARCAM A15 (RADIA A15) – Wzmacniacz zintegrowany

5 990,00 
Arcam Radia A15 - wzmacniacz zintegrowany 80W przy 8 ohm. A15 został wyposażony w moduł Bluetooth oparty na technologii Qualcomm AptX Adaptive. Pozwala on na przesył 24-bitowego sygnału hi-res, czyli sygnału o najwyższej jakości, z Twojego telefonu lub tabletu, niezależnie od tego, z jakiego serwisu streamingowego korzystasz. Do wzmacniacza możesz podłączyć również słuchawki Bluetooth i rozkoszować się ulubioną muzyką nie przeszkadzając swoim najbliższym.

ARCAM A5 (RADIA A5) – Wzmacniacz zintegrowany

3 990,00 
Arcam Radia A5 - wzmacniacz zintegrowany 50W przy 8 ohm. A5 został wyposażony w moduł Bluetooth oparty na technologii Qualcomm AptX Adaptive. Pozwala on na przesył 24-bitowego sygnału hi-res, czyli sygnału o najwyższej jakości, z Twojego telefonu lub tabletu, niezależnie od tego, z jakiego serwisu streamingowego korzystasz.