Wyświetlanie 1–24 z 209 wyników

Alpine – wzmacniacze, radia samochodowe, subwoofery

Marka słynie z tego, że jej produkty spełniają najwyższe standardy. Jednym ze sztandarowych produktów są radia samochodowe, które nadają się do zamontowania praktycznie w każdym aucie. Model o niezwykle cienkim wyświetlaczu 9-calowym wygląda, jakby unosił się nad deską rozdzielczą. Do wielu egzemplarzy można podłączyć telefon, kamerę cofania czy GPS. Możliwości jest bardzo wiele. Dużą popularnością cieszą się także wideorejestratory Alpine, które nagrywają obraz wysokiej jakości z zaawansowanym trybem parkingowym. Miłośnicy dobrego brzemienia na pewno zachwycą się subwooferem. Aktywny Alpine subwoofer ma wbudowany wzmacniacz. Głośność wraz z pozostałymi funkcjami można regulować przy pomocy pilota. Subwoofer można podłączyć do każdego radia w samochodzie. Oczywiście w ofercie znajdują się także subwoofery pasywne, które wymagają podłączenia dodatkowo wzmacniacza zewnętrznego.

Dlaczego warto wybrać produkty Alpine?

Marka Alpine jest światowej klasy producentem sprzętu audio i wideo do samochodów. W ofercie znajduje się wiele produktów, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a przy okazji bardzo konkurencyjnymi cenami. Nikt przecież nie lubi przepłacać, ale każdy chce cieszyć się najwyższej klasy sprzętem. Taki właśnie można mieć wybierając produkty Alpine. Na całym świecie sprzęt japońskich firm jest znany i ceniony. Alpine to pionierska marka, która stawia na innowacje i nowoczesne rozwiązania. Grono inżynierów cały czas na bieżąco pracuje nad udoskonalaniem produktów. Chodzi o to, aby zaoferować klientowi doskonały sprzęt, który będzie działał długo i niezawodnie, a przy tym będzie można go intuicyjnie obsługiwać.

W jakich autach można znaleźć sprzęt Alpine?

Wielu producentów samochodowych wykorzystuje sprzęt Alpine w swoich pojazdach. Między innymi znana na całym świecie marka BMW ma swoich autach zamontowane zmieniarki CD, wyświetlacze czy nawigacje. Sprzęt Alpine można znaleźć także w Audi A8 D4 czy w Dodge i Chryslerze. Amerykański koncern wykorzystuje nagłośnienie Alpine w Jeepie. Sprzęt jest również w samochodzie Fiat 500 czy w Mercedesie S-Class.