Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Focal CHORA 806 STAND – Podstawa kolumny głośnikowej

749,00 
Focal to marka, której nie trzeba przedstawiać. Firma ma wieloletnie doświadczenie, które zaowocowało stworzeniem wielu docenianych przez melomanów produktów.

WHARFEDALE LINTON STAND – Podstawka do kolumny Wharfedale Linton

999,00 szt.
Cena za sztukę. Stojak na kolumnę głośnikową powinien być przede wszystkim wysoce funkcjonalny. Wharfedale Linton Stand został zaprojektowany, mając na względzie wygodę osoby siedzącej, dlatego idealna wysokość stojaka wynosi 473 mm.

Dali Stand M-600 – Podstawka podłogowa na kolumny głośnikowe

899,00 
Doskonała platforma dedykowana do montażu kolumn głośnikowych podstawkowych, DALI CONNECT Stand M-600 jest prawdziwie eleganckim rozwiązaniem.

Dali Stand E-600 – Podstawka podłogowa na kolumny głośnikowe

499,00 
Podstawka DALI CONNECT Stand E-600 jest przeznaczona do kolumn podstawkowych DALI i zapewnia ustawienie ich w odpowiedniej odległości od podłogi.

KEF S3 Meta – Standy do kolumn

8 225,00 
Stojak S3 jest idealnym uzupełnieniem dla głośników półkowych R3 Meta / R3, a jego górna płyta jest precyzyjnie dopasowana do pozycji gwintowanych wkładek R3 Meta / R3 w podłodze. Wykonany jest z solidnego aluminium i jest niezwykle solidnie zbudowany. System zarządzania kablami zapewnia schludny wygląd. Dla dalszej optymalizacji dźwięku można go wypełnić śrutem metalowym. Cena za sztukę

Vogel’s VLB200 – Uchwyty naścienne

199,00 
Zestaw dwóch solidnych uchwytów kolumnowych mocujących w technologi zaciskowej. Solidne wykonanie i wykorzystanie najtrwalszych materiałów skutkuje najwyższą jakością i pełnym zadowoleniem.