- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR PA-12040 – 4-strefowy wzmacniacz matrycowy, mono, 4 x 120W
4 594,00 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PA-12040
Kategorie: Końcówki mocy stereofoniczne, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne, Wzmacniacze matrycowe, Wzmacniacze miksujące, Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR PA-12040
4-strefowy wzmacniacz matrycowy, mono,
do profesjonalnych zastosowań np. w systemach PA i multi-room.
- Moc 120WRMS na strefÄ™
- Praca w trybie 100V oraz 4/8Ω (niezależny wybór dla każdej strefy)
- Idealne wykorzystanie mocy i pewne zabezpieczenie obwodów głośnikowych dzięki wbudowanemu limiterowi
- 3 wejścia mikr./linia, gniazda Combo
- 2 wejścia liniowe stereo, gniazda RCA
- Każdy kanał wejściowy z regulacją wzmocnienia, 2-punktowym korektorem barwy, przyciskiem wyciszenia kanału i przełącznikami strefowymi
- Wejścia mikrofonowe z włączanym zasilaniem phantom 46V dla mikrofonów elektretowych
- Funkcja priorytetu dla kanału 1, włączana
- Niezależne wejście przywoławcze, możliwość skierowania do wszystkich stref
- 4 strefy, sterowane indywidualnie
- Wyjścia strefowe i wyjścia monitora do podłączania kolejnych wzmacniaczy lub rejestratorów
- Złącze dla monitora odsłuchowego
- Regulatory i wskaźniki poziomu
- Regulowane wyjście słuchawkowe
- Chłodzenie wentylatorem
- Zasilanie sieciowe
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR PA-12040 – 4-strefowy wzmacniacz matrycowy, mono, 4 x 120W ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR PA-12040 – 4-strefowy wzmacniacz matrycowy, mono, 4 x 120W?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 4-strefowy wzmacniacz matrycowy, mono, 4 x 120W PA-12040 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR PA-12040 – 4-strefowy wzmacniacz matrycowy, mono, 4 x 120W ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 4 x 170 W |
| Moc znamionowa RMS | 4 x 120 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | – |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 5 |
| Strefy | 4 |
| Wejścia | 5mV/4kΩ, 100mV/10kΩ (mic/line) 100mV/30kΩ (line) 40mV/5kΩ (tel. paging) |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-17 000 Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | tak |
| Korektor niskie | ±10dB/100Hz |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | ±10dB/10kHz |
| Stosunek S/N | > 65 dB, mic > 75dB, line |
| TÅ‚umienie przesÅ‚uchu | – |
| THD | < 1 % |
| Zasilanie phantom | 46 V |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 1 200 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 133 mm |
| Głębokość | 410 mm |
| Wysokość (U) | – |
| Waga | 20.5 kg |
| Złącza | 3 x combo 6.3mm/XLR, sym. (mic/line) 2 x RCA L/R (line) 3.5mm (słuchawki) terminale śrubowe (paging, priority, zone out, głośniki, line out) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.57 x 0.24 x 0.52 m |
| Waga brutto | 23.7 kg |
| Waga netto | 20.66 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754223095
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Moc [W] | 480 |
| Ilość wejść liniowych | 2 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 3 |
| Wbudowane odtwarzacze | NIE |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR PA-12040 – 4-strefowy wzmacniacz matrycowy, mono, 4 x 120W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR MLC-112/SW – Kabel mikrofonowy „STANDARD QUALITY”, 2 x 0.22mm2
7,84 zł
MONACOR EDL-16 – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA, 15cm (6″)
188,14 zł
MONACOR ATT-5100PEU – Regulator gÅ‚oÅ›noÅ›ci PA 100W, z 24V przekaźnikiem priorytetowym
199,21 zł
MONACOR SPE-252HQ – GÅ‚oÅ›nik sufitowy HiFi, 50WRMS, 8Ω
736,11 zł
MONACOR IT-110 – GÅ‚oÅ›nik tubowy, odporny na warunki atmosf.
276,70 zł
MONACOR AC-53/SW – Kabel audio 50m
442,75 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.