- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-300D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 300WRMS
1 328,35 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-300D
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-300D
Cyfrowy wzmacniacz stereo
- 2 tryby pracy (stereo i w mostku)
- Włączany limiter
- 2 regulatory głośności
- Sterowany temperaturowo wentylator
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem oraz napięciem stałym na wyjściu, wskaźniki diodowe
- Diodowy wskaźnik przesterowania (clip) dla każdego kanału
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-300D – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 300WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-300D – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 300WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Cyfrowy wzmacniacz stereo, 300WRMS STA-300D to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-300D – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 300WRMS ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 350 W |
| Moc znamionowa RMS | 300 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 150 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 100 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | 1 x 300 W |
| Impedancja wyjściowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1V/12kΩ |
| Współczynnik tłumienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000Hz |
| Zwrotnica | – |
| Częstotliwość podziału | – |
| Wbudowany limiter | tak |
| Korektor niskie | – |
| Korektor średnie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 96 dB |
| Tłumienie przesłuchu | > 70 dB |
| THD | < 0.05 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 510 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| Prąd spoczynkowy | – |
| Alternatywne napięcie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 52 mm |
| Głębokość | 290 mm |
| Wysokość (U) | 1 |
| Waga | 3.7 kg |
| Złącza | 1 x 3-pinowy XLR L/R 1 x 6.3mm L/R 1 x SPEAKON L/R |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.38 x 0.11 x 0.55 m |
| Waga brutto | 4.75 kg |
| Waga netto | 3.84 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754247442
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Moc [W] | 300 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 2 |
| Wbudowane odtwarzacze | NIE |
| Ilość kanałów | 2 |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „IMG STAGELINE STA-300D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 300WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MC-31 – 3-kanałowy sumator mikrofonowy
166,00 zł
IMG STAGELINE MMX-4 – Miniaturowy mikser mikrofonowy 4-kanałowy
237,96 zł
IMG STAGELINE LS-280/SW – 8-kanałowy rozdzielacz liniowy
835,74 zł
BIAMP – CHAMP-4 Czterokanałowy wzmacniacz klasy High End
3 065,00 zł
BIAMP CHAMP-4 to czterokanałowy wzmacniacz klasy AB o mocy 4x80 W (4 Ω), 4x60 W (8 Ω) lub 2x130 W bridged. Chłodzenie konwekcyjne, system APC, filtry dolno/górnoprzepustowe, aluminiowy panel i rack 19”. Cicha praca, pełna kontrola dźwięku i wyjątkowa dynamika. Idealny do profesjonalnych systemów audio i hi-fi!
IMG STAGELINE WAVE-15P – Zestaw głośnikowy, 250WRMS, 8Ω
1 378,22 zł
IMG STAGELINE WAVE-08P – Zestaw głośnikowy, 100WRMS, 8Ω
691,83 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.