- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-500 – Wzmacniacz stereo, 400WRMS
1 189,98 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-500
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-500
Wzmacniacz stereo,
do uniwersalnych zastosowań.
- Chłodzenie wentylatorem
- Opóźnione załączanie głośników
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem i napięciem stałym na wyjściu (wskaźniki diodowe)
- 2 regulatory głośności
- Diodowy wskaźnik przesterowania (clip) dla każdego kanału
- Przełącznik Groundlift (separacja masy)
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-500 – Wzmacniacz stereo, 400WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-500 – Wzmacniacz stereo, 400WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wzmacniacz stereo, 400WRMS STA-500 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-500 – Wzmacniacz stereo, 400WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 600 W |
| Moc znamionowa RMS | 400 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 200 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 125 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | – |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1.3V/55kΩ |
| Współczynnik tłumienia | |
| Pasmo przenoszenia | 10-20 000Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | nie |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | 64 dB |
| Tłumienie przesłuchu | > 55 dB |
| THD | < 0.05 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 730 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 95 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 6.6 kg |
| Złącza | 1 x RCA L/R 2 x SPEAKON 1 x 6.3mm L/R 2 x para terminali śrubowych |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.37 x 0.14 x 0.51 m |
| Waga brutto | 7.45 kg |
| Waga netto | 6.64 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754180961
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość kanałów | 2 |
| Moc [W] | 400 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE STA-500 – Wzmacniacz stereo, 400WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-812SET – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863.80MHz oraz 864.20MHz
1 046,12 zł
IMG STAGELINE MMX-4 – Miniaturowy mikser mikrofonowy 4-kanaÅ‚owy
237,96 zł
BIAMP – REVAMP1120T 1-kanaÅ‚owy wzmacniacz 1 x 120W / 4Ohm
2 427,00 zł
BIAMP REVAMP1120T to 1-kanałowy cyfrowy wzmacniacz (1 × 120 W / 4Ω), pasmo 50–20 000 Hz, chłodzenie konwekcyjne, transformator toroidalny, zabezpieczenia DC, termiczne i przepięciowe. Wejścia RCA, Euroblock, wyjście Euroblock, odczepy 100 V. Obudowa rack 1U, waga 4,6 kg. Idealny do mniejszych systemów audio i strefowych instalacji komercyjnych. 🔊⚡
IMG STAGELINE TXS-920 – Podwójny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 823-832MHz oraz 863-865MHz
2 878,15 zł
IMG STAGELINE STA-235 – Wzmacniacz stereo, 1000WRMS
2 380,00 zł
MONACOR STA-1506 – 6-kanaÅ‚owy wzmacniacz, 960WRMS
3 431,65 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.