- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-1400 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 1400WRMS
3 449,00 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-1400
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-1400
Profesjonalne wzmacniacze stereo,
z wbudowanÄ… zwrotnicÄ… i limiterem.
- Wyświetlacz LCD: temperatura, tryb pracy, ochrona
- Zwrotnica z częstotliwością podziału 120Hz, 24dB/okt., praca jako wzmacniacz pełnopasmowy, dla subwoofera lub głośników satelitarnych
- 3 tryby pracy (stereo, równoległa, w mostku)
- Sterowane temperaturowo wentylatory
- 2 regulatory głośności
- Przełącznik Groundlift (separacja masy)
- Opóźnione załączanie głośników
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem, napięciem stałym na wyjściu (wskaźniki diodowe)
- Diodowe wskaźniki napięcia zasilającego, poziomu i limitera dla każdego kanału
- Złącza NEUTRIK SPEAKON
STA-1400, STA-1000 oraz STA-600 wyposażone są w 3-pinowe gniazda IEC oraz kable zasilające.
Beat 01/2012
„PrzetestowaliÅ›my system skÅ‚adajÄ…cy siÄ™ z dwóch zestawów MEGA-112, subwoofera MEGA-118SUB, wzmacniaczy STA-600 i STA-1400 dla góry w konfiguracji bi-amping oraz STA-1000 dla basu. Do sterowania wykorzystaliÅ›my kontroler gÅ‚oÅ›nikowy DSM-260. Test odbyÅ‚ siÄ™ w maÅ‚ej hali fabrycznej, z wieloma oknami, betonowÄ… podÅ‚ogÄ… i wieloma innymi odbijajÄ…cymi powierzchniami – jednym sÅ‚owem w piekielnych warunkach. … dziÄ™ki precyzyjnym korektorom kontrolera DSM-260, opanowaliÅ›my sytuacjÄ™ bardzo szybko … zoptymalizowaliÅ›my dźwiÄ™k bÅ‚yskawicznie … podkrÄ™ciliÅ›my jeszcze gÅ‚oÅ›ność i uzyskaliÅ›my niesamowity efekt. Subwoofer dostarczyÅ‚ stabilnego, ale potężnego dźwiÄ™ku. Zestawy MEGA-112 także zaskoczyÅ‚y nas naprawdÄ™ zrównoważonym dźwiÄ™kiem. PeÅ‚na i dynamiczna muzyka dance brzmiaÅ‚a doskonale. Taki system PA spokojnie obsÅ‚uży imprezÄ™ na 400 goÅ›ci, nawet wymagajÄ…cych sÅ‚uchaczy.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-1400 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 1400WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-1400 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 1400WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Profesjonalny wzmacniacz stereo, 1400WRMS STA-1400 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-1400 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 1400WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 2 100 W |
| Moc znamionowa RMS | 1 400 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 700 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 450 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | 1 x 1 400 W |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1V/20kΩ |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000Hz |
| Zwrotnica | 24 dB/oct. |
| Częstotliwość podziału | 120 Hz |
| Wbudowany limiter | tak |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 95 dB |
| Tłumienie przesłuchu | > 60 dB |
| THD | < 0.1 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 2 300 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 88 mm |
| Głębokość | 418 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 16.5 kg |
| Złącza | 1 x 3-pinowy XLR L/R, sym. 1 x gniazdo 6.3mm L/R, sym. 1 x NEUTRIK SPEAKON L/R 2 x para terminali śrubowych |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.57 x 0.16 x 0.58 m |
| Waga brutto | 19.67 kg |
| Waga netto | 16.97 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754208887
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość kanałów | 2 |
| Moc [W] | 1400 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE STA-1400 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 1400WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-631SET – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863-865MHz
1 023,93 zł
IMG STAGELINE EMA-300P – Adapter zasilania phantom
193,68 zł
IMG STAGELINE ULM-164/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser liniowy
1 101,47 zł
MONACOR STA-200D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo PA, 250WRMS
1 715,80 zł
IMG STAGELINE EMA-1 – Adapter zasilania phantom
171,54 zł
Monitor Audio IA200-2C – Wzmacniacz instalacyjny
6 290,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.