- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-225 – Wzmacniacz stereo, 700WRMS
1 970,41 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-225
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-225
Wzmacniacz stereo,
z wbudowanym limiterem.
- Wyświetlacz LCD: temperatura, tryb pracy, moc
- 2 tryby pracy (stereo lub w mostku)
- Możliwość włączenia funkcji limitera
- Sterowany temperaturowo wentylator
- 2 regulatory głośności
- Przełącznik Groundlift (separacja masy)
- Opóźnione załączanie głośników
- Ochrona przed zwarciem i przegrzaniem (wskaźniki diodowe)
- Diodowe wskaźniki przesterowania, poziomu sygnału i limitera, dla każdego kanału
tastenwelt 02/2012
„MMX-842USB to dobry wybór … wzmacniacz STA-225 posiada wszystkie niezbÄ™dne obwody zabezpieczajÄ…ce oraz dodatkowo włączany limiter. Na wyÅ›wietlaczu widoczne sÄ… wszystkie parametry pracy. Testowany system daÅ‚ przyjemny dźwiÄ™k: głębokie odtwarzanie basu oraz przejrzyste Å›rednie tony dziÄ™ki 12″ gÅ‚oÅ›nikom. Przy wsparciu subwooferem, można uzyskać poziom dźwiÄ™ku wystarczajÄ…cy do nagÅ‚oÅ›nienia imprez w Å›redniej wielkoÅ›ci pomieszczeniu.”
(Testowany zestaw: PAB-112MK2, PSUB-115AK, STA-225, MMX-842USB)
(Testowany zestaw: PAB-112MK2, PSUB-115AK, STA-225, MMX-842USB)
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-225 – Wzmacniacz stereo, 700WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-225 – Wzmacniacz stereo, 700WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wzmacniacz stereo, 700WRMS STA-225 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-225 – Wzmacniacz stereo, 700WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 1 000 W |
| Moc znamionowa RMS | 700 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 350 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 250 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | 1 x 700 W |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1.3V/10kΩ |
| Współczynnik tłumienia | |
| Pasmo przenoszenia | 10-50 000 Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | nie |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 80 dB |
| Tłumienie przesłuchu | > 50 dB |
| THD | < 0.1 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 1 500 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Głębokość | 330 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 10.3 kg |
| Złącza | 2 x 3-pinowy XLR L/R, sym. 2 x gniazdo 6.3mm L/R, sym. 3 x SPEAKON 2 x para terminali śrubowych |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.37 x 0.14 x 0.51 m |
| Waga brutto | 11.38 kg |
| Waga netto | 10.46 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754222906
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Moc [W] | 700 |
| Ilość kanałów | 2 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE STA-225 – Wzmacniacz stereo, 700WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-631SET – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863-865MHz
1 023,93 zł
Bluesound B170S – sieciowy wzmacniacz stereo ze streamingiem
4 999,00 zł
BIAMP – REVAMP1120T 1-kanaÅ‚owy wzmacniacz 1 x 120W / 4Ohm
2 427,00 zł
BIAMP REVAMP1120T to 1-kanałowy cyfrowy wzmacniacz (1 × 120 W / 4Ω), pasmo 50–20 000 Hz, chłodzenie konwekcyjne, transformator toroidalny, zabezpieczenia DC, termiczne i przepięciowe. Wejścia RCA, Euroblock, wyjście Euroblock, odczepy 100 V. Obudowa rack 1U, waga 4,6 kg. Idealny do mniejszych systemów audio i strefowych instalacji komercyjnych. 🔊⚡
IMG STAGELINE MXR-40PRO – Profesjonalny 4-kanaÅ‚owy mikser audio
1 149,00 zł
IMG STAGELINE PSUB-12AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W
4 704,70 zł
IMG STAGELINE MPA-202 – 2-kanaÅ‚owy niskoszumny przedwzmacniacz mikrofonowy
879,95 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.