- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE DRIVE-10P – Profesjonalna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, 400W
1 715,80 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE DRIVE-10P
Pasywne kolumny głośnikowe serii DRIVE
Seria pasywnych kolumn głośnikowych gwarantujących doskonałą jakość dźwięku w wielu różnych aplikacjach.
Wysokiej jakości obudowy wykonane są z brzozowej sklejki i wyposażone w ergonomiczne uchwyty do przenoszenia.
Wysokiej jakości obudowy wykonane są z brzozowej sklejki i wyposażone w ergonomiczne uchwyty do przenoszenia.
Profesjonalna kolumna głośnikowa PA, 400W
- Kompaktowy, pełnopasmowy system 10/2 w obudowie z brzozowej sklejki
- 25cm (10″) gÅ‚oÅ›nik niskotonowy oraz 25mm (1″) wysokotonowy, możliwość obrócenia o 90°
- Obwód zabezpieczający dla głośnika wysokotonowego
- Doskonała jakość dźwięku
- Wysoka jakość wykonania, wytrzymała warstwa zewnętrzna
- Możliwość wielorakich ustawień i sposobów montażu
- Głośnik wysokotonowy o jednolitym rozkładzie promieniowania
- Otwory gwintowane M8 do zawieszenia oraz gniazdo na statyw
- 2 x złącze SPEAKON (IN/OUT)
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE DRIVE-10P – Profesjonalna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, 400W ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE DRIVE-10P – Profesjonalna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, 400W?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Profesjonalna kolumna głośnikowa PA, 400W DRIVE-10P to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE DRIVE-10P – Profesjonalna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, 400W ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 400 W |
| Moc znamionowa RMS | 200 W |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 55-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| SygnaÅ‚ wejÅ›ciowy | – |
| System | 10/2 pełnopasmowy |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 25 cm (10") głośnik basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25 mm (1") wysokotonowy tubowy |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 25 cm (10") |
| Skuteczność | 98 dB/W/m |
| Max SPL | 123 dB |
| Kąt promieniowania | poz.: 90°/pion.: 60°, obracany tweeter |
| Kąt promieniowania w poziomie | 90° |
| Kąt promieniowania w pionie | 60° |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | brzozowa sklejka |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | gniazda gwintowane M8, gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 320 x 530 x 350Â mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 530 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Waga | 11.25 kg |
| Wejścia | 1 x SPEAKON |
| Wyjścia | 1 x SPEAKON (zrówn. out) |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.46 x 0.65 x 0.43 m |
| Waga brutto | 15.1 kg |
| Waga netto | 11.25 kg |
EAN: 4007754276312
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE DRIVE-10P – Profesjonalna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, 400W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-812SET – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863.80MHz oraz 864.20MHz
1 046,12 zł
IMG STAGELINE TXS-900HT – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym, 823-832MHz oraz 863-865MHz
824,72 zł
IMG STAGELINE TXS-631SET – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863-865MHz
1 023,93 zł
IMG STAGELINE MX-2IO – Interfejs rejestrujÄ…cy USB (2-kanaÅ‚owy)
699,00 zł
IMG STAGELINE DRUMSET-1 – Zestaw mikrofonów perkusyjnych
1 046,12 zł
IMG STAGELINE MPX-20USB – 3-kanaÅ‚owy mikser stereo dla DJ
570,06 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.