- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE EMA-1 – Adapter zasilania phantom
171,54 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
EMA-1
Kategorie: Akcesoria mikrofonowe, Estrada, IMG STAGELINE, Mikrofony i słuchawki
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE EMA-1
Adapter zasilania phantom
- Do zasilania mikrofonów elektretowych
- Także jako przejściówka dla mikserów z zasilaniem phantom 48V DC
- Zasilanie z 1.5V baterii AA (nie dołączana)
- Wejście: 3-pinowy mini XLR
- Wyjście: 3-pinowy XLR
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE EMA-1 – Adapter zasilania phantom ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE EMA-1 – Adapter zasilania phantom?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Adapter zasilania phantom EMA-1 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE EMA-1 – Adapter zasilania phantom ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Kategoria | adapter zasilania phantom |
| Napięcie wejściowe | phantom 48V DC z miksera |
| NapiÄ™cie wyjÅ›ciowe | – |
| Wydajność prÄ…dowa | – |
| Czas Å‚adowania | – |
| PodÅ‚adowywanie | – |
| Wybór polaryzacji | – |
| Przełączane napiÄ™cie wyjÅ›ciowe | – |
| Reaktywowanie | – |
| Złącza | 3-pinowy mini XLR / 3-pinowy XLR |
| DÅ‚ugość kabla | – |
| Ochrona przed zwarciem | – |
| Ochrona przed przeciążeniem | – |
| Ochrona przed przegrzaniem | – |
| Ochrona przed odwrotnÄ… polaryzacjÄ… | – |
| Detekcja uszkodzenia baterii | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | Ø 22mm x 170mm |
| Waga | 75 g |
| Pozycja | – |
| Inne cechy | zasilanie 1.5V bateria AA (wyposaż. dodatk.) |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754113228
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE EMA-1 – Adapter zasilania phantom” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MC-31 – 3-kanaÅ‚owy sumator mikrofonowy
166,00 zł
IMG STAGELINE FGA-102 – Profesjonalny transformator liniowy, stereo
282,24 zł
IMG STAGELINE ECMS-90 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy
869,00 zł
MONACOR KM-26085 – PodÅ‚ogowy statyw mikrofonowy, z Å‚atwÄ… regulacjÄ… wysokoÅ›ci (jednÄ… rÄ™kÄ…)
454,31 zł
MONACOR KM-21435 – Statyw gÅ‚oÅ›nikowy
535,52 zł
RH SOUND Kolumna Aktywna SQ-12ML
1 191,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.