- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE ECM-310W – Mikrofon elektretowy do instrumentów dÄ™tych
287,77 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
ECM-310W
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Mikrofony do instrumentów, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE ECM-310W
Mikrofon elektretowy do nagrywania instrumentów dętych
- 8cm gęsia szyja
- Wymagane zasilanie phantom z adaptera zasilania
- 3m kabel połączeniowy, zacisk
- W komplecie praktyczny futerał
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE ECM-310W – Mikrofon elektretowy do instrumentów dÄ™tych ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE ECM-310W – Mikrofon elektretowy do instrumentów dÄ™tych?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon elektretowy do instrumentów dętych ECM-310W to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE ECM-310W – Mikrofon elektretowy do instrumentów dÄ™tych ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | do instrumentów |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | superkardioida |
| System | elektretowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 30-17 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 200 Ω |
| Czułość | 4.5 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 120 dB |
| Zasilanie | 9-48V, z adaptera zasilania |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 140 mm |
| Waga | 155 g |
| Kabel | 3 m |
| Połączenie, mikrofon | 3-pinowy mini XLR, niesym.przejściówka: XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.16 x 0.085 x 0.28 m |
| Waga brutto | 0.525 kg |
| Waga netto | 0.155 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754172744
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE ECM-310W – Mikrofon elektretowy do instrumentów dÄ™tych” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR WAP-8 – PrzenoÅ›ny wzmacniacz gÅ‚osu
1 577,43 zł
JTS NX-8.8 – Elektretowy mikrofon wokalowy
570,06 zł
IMG STAGELINE DRIVE-10A – Profesjonalna aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 200W oraz procesorem DSP
2 490,70 zł
IMG STAGELINE STA-500 – Wzmacniacz stereo, 400WRMS
1 189,98 zł
MONACOR KM-214/6 – Statyw gÅ‚oÅ›nikowy
843,26 zł
Dexon – JGM 10 – ModuÅ‚ telefoniczny
2 790,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.