- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE DRIVE-08DSP – Profesjonalny aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 380W oraz procesorem DSP
1 234,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
DRIVE-08DSP
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Kolumny estradowe aktywne, Nagłośnienie estradowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE DRIVE-08DSP
DRIVE
Seria aktywnych zestawów głośnikowych, wyposażonych w cyfrowe wzmacniacze z procesorem DSP.
Urządzenia oferują wybór 8 gotowych presetów gwarantujących optymalne dopasowanie dźwięku do charakteru pracy. Każdy zestaw głośnikowy tej serii posiada wysokiej jakości obudowę wykonaną z brzozowej sklejki, wyposażoną w ergonomiczne uchwyty do przenoszenia.
Urządzenia oferują wybór 8 gotowych presetów gwarantujących optymalne dopasowanie dźwięku do charakteru pracy. Każdy zestaw głośnikowy tej serii posiada wysokiej jakości obudowę wykonaną z brzozowej sklejki, wyposażoną w ergonomiczne uchwyty do przenoszenia.
Profesjonalny aktywny zestaw głośnikowy z 2-kanałowym wzmacniaczem 380W oraz procesorem DSP
- Kompaktowy, pełnopasmowy system 8/2 w obudowie z brzozowej sklejki
- Wzmacniacz ICEpower 300 ASC sterowany procesorem DSP (basowy: klasa D, wysokotonowy: klasa A/B)
- 8 gotowych presetów
- LIVE (liniowe ustawienie)
- MUSIC (lekko podbite basy oraz wysokie tony)
- DJ (podbite pasmo głosu oraz bas)
- CLUB (podbity bas obniżone wysokie tony)
- VOCAL (optymalizacja pasma mowy dla lepszej zrozumiałości)
- MONITOR (jako monitor podłogowy)
- WALL-MOUNT (montaż naścienny)
- SUBWOOFER (filtr dolnozaporowy przy współpracy z subwooferem)
- 20cm (8″) gÅ‚oÅ›nik niskotonowy z odlewanym koszem oraz 25mm (1″) wysokotonowy
- Doskonała jakość dźwięku
- Wysoka jakość wykonania, wytrzymała warstwa zewnętrzna
- Możliwość wielorakich ustawień i sposobów montażu
- Głośnik wysokotonowy o kącie promieniowania 90°
- (poziom)/60° (pion), możliwość obrócenia o 90°
- Otwory gwintowane M8 do zawieszenia oraz gniazdo na statyw
- Regulacja poziomu wejściowego
- 1 symetryczne wejście, przełączane mikr./linia
- 1 symetryczne wyjście
- Przełącznik Groundlift (separacja masy)
- Diodowy wskaźnik zasilania oraz przesterowania
tools4music 08,09/2016
„An interesting system for everyone who wants to get started right away … DRIVE-08DSP is an unobtrusive speaker system, yet an impressive front fill for the first rows.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE DRIVE-08DSP – Profesjonalny aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 380W oraz procesorem DSP ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE DRIVE-08DSP – Profesjonalny aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 380W oraz procesorem DSP?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Profesjonalny aktywny zestaw głośnikowy z 2-kanałowym wzmacniaczem 380W oraz procesorem DSP DRIVE-08DSP to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE DRIVE-08DSP – Profesjonalny aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 380W oraz procesorem DSP ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | Kable |
| Moc muzyczna MAX | 380 W |
| Moc znamionowa RMS | sterowany DSP, 380W (300 + 80) bass: 300W treble: 80W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 60-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 260mV/12kΩ (line, sym.), 1.6mV/2.5kΩ (mic, sym.) |
| System | 8/2 pełnopasmowy |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 20cm (8") głośnik basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm (1") wysokotonowy |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 20cm (8") |
| Skuteczność | 95 dB/W/m |
| Max SPL | 116 dB |
| Kąt promieniowania w poziomie | 90° |
| Kąt promieniowania w pionie | 60° |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | sklejka brzozowa |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | gwintowane otwory M8, gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/195VA |
| Wymiary | 290x480x313mm |
| Szerokość | 290 mm |
| Wysokość | 480 mm |
| Głębokość | 313 mm |
| Waga | 9 kg |
| Wejścia | 1 x combo XLR/6.3mm: line/mic |
| Wyjścia | 1 x XLR zrówn. out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | limiter sterowany DSP, 8 gotowych presetów |
| Akcesoria | – |
EAN: 4007754249781
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE DRIVE-08DSP – Profesjonalny aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 380W oraz procesorem DSP” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MXR-6 – 6-kanaÅ‚owy mikser audio
791,46 zł
IMG STAGELINE SPR-6 – Przedwzmacniacz gramofonowy stereo, zgodny z RIAA
171,54 zł
IMG STAGELINE MFE-212 – Eliminator sprzężeÅ„ DSP stereo
2 213,95 zł
IMG STAGELINE PSUB-18L – Profesjonalny aktywny subwoofer, 800W
4 249,00 zł
IMG STAGELINE PAK-12DMP – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy dla DJ, 90WRMS
1 329,00 zł
IMG STAGELINE MPA-202 – 2-kanaÅ‚owy niskoszumny przedwzmacniacz mikrofonowy
879,95 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.