- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE DM-065 – Mikrofon dynamiczny, klasyczny wyglÄ…d
453,82 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
DM-065
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Mikrofony dynamiczne, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE DM-065
Mikrofon dynamiczny, klasyczny wyglÄ…d
Wzorowany na mikrofonach z lat 50 i 60.
- Do zastosowań wokalowych i scenicznych
- Charakterystyka kardioidalna
- Bezstukowy włącznik
- Chromowana obudowa
- W komplecie futerał z tworzywa sztucznego z piankową wyściółką
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE DM-065 – Mikrofon dynamiczny, klasyczny wyglÄ…d ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE DM-065 – Mikrofon dynamiczny, klasyczny wyglÄ…d?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon dynamiczny, klasyczny wygląd DM-065 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE DM-065 – Mikrofon dynamiczny, klasyczny wyglÄ…d ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | wokalowy |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | dynamiczny |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-16 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 250 Ω |
| Czułość | 1.3 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 135 dB |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | metalowa, srebrna |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 54x175x68mm |
| Waga | 547 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.16 x 0.085 x 0.28 m |
| Waga brutto | 0.916 kg |
| Waga netto | 0.547 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754211269
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE DM-065 – Mikrofon dynamiczny, klasyczny wyglÄ…d” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Bose ShowMatch SMS118 Subwoofer
22 730,00 zł
Bose ShowMatch SMS118 Subwoofer – profesjonalny subwoofer niskotonowy o mocy 3000 W, zakresie 29–300 Hz, SPL do 133 dB i obudowie z litego drewna brzozowego. Stworzony do współpracy z matrycami DeltaQ, idealny do zastosowań estradowych i koncertowych. Gwarancja potężnego, czystego basu i elastycznej konfiguracji.
JTS NX-8.8 – Elektretowy mikrofon wokalowy
570,06 zł
IMG STAGELINE SPR-6 – Przedwzmacniacz gramofonowy stereo, zgodny z RIAA
171,54 zł
Ecler SAM412T – mikser instalacyjny
Zapytaj o cenÄ™
Ecler SAM412T to mikser instalacyjny posiadający 4 kanały wejściowe Line/Mic. SAM412T posiada regulację bass/mid/high dla każdego kanału. Zasilanie miksera to PHANTOM, dostępne dla wejść mikrofonowych. Mikser posiada jedno regulowane wyjście oraz dodatkowe wyjście RECORD. Dostępna jest funkcja "Talkover" dla pierwszego kanału. SAM412T posiada wejście sygnałowe alarmu przeciwpożarowego. Wysokość miksera to 1U.
IMG STAGELINE TXS-686 – 8-krotny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 672.000-696.975MHz
4 151,20 zł
IMG STAGELINE ECM-285 – Mikrofon elektretowy, do wokalu i instrumentów
470,43 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.