- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CX-500DUSET – Podwójny mikrofon elektretowy
1 023,93 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CX-500DUSET
Kategorie: Estrada, Mikrofony do instrumentów, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS CX-500DUSET
Podwójny mikrofon elektretowy
- Do gitary akustycznej, instrumentów strunowych oraz innych instrumentów akustycznych
- Wbudowany mikrofon kontaktowy zapewnia doskonałą jakość dźwięku z bogatymi detalami oraz neutralne brzmienie w szerokim zakresie dynamiki
- W komplecie mikser/zasilacz phantom pozwalający na niezależną regulację głośności mikrofonu kontaktowego oraz mikrofonu do instrumentu
- W komplecie 2 wiatrochrony, 2 podkładki samoprzylepne oraz walizka transportowa
SOUNDCHECK 12/2017
„Efektywne rozwiÄ…zanie typu plug-and-play, które pasuje do wielu instrumentów. DziÄ™ki niezależnej regulacji gÅ‚oÅ›noÅ›ci obu wkÅ‚adek, pozwala na optymalne zbieranie dźwiÄ™ku oraz uzyskanie różnych efektów. Dodatkowo, gwarantuje wysokÄ… wygodÄ™ użytkowania podczas wystÄ™pów na scenie.”
+ małe wymiary
+ doskonała jakość dźwięku
+ małe wymiary
+ doskonała jakość dźwięku
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CX-500DUSET – Podwójny mikrofon elektretowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CX-500DUSET – Podwójny mikrofon elektretowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Podwójny mikrofon elektretowy CX-500DUSET to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CX-500DUSET – Podwójny mikrofon elektretowy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon do instrumentów |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | dookólna |
| System | back electret |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 1.5 kΩ |
| Czułość | 12.6 mV/Pa |
| Stosunek S/N | 68 dB |
| Max poziom dźwięku | 130 dB |
| Zasilanie | 1-5V DC z doł. zasilacza PS-510M |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 6.5 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | 2 x 4-pinowy mini XLR |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.17 x 0.09 x 0.37 m |
| Waga brutto | 0.78 kg |
| Waga netto | 0.55 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754254570
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS CX-500DUSET – Podwójny mikrofon elektretowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
JTS G3CH-2 – Stacja Å‚adujÄ…ca
968,58 zł
JTS PT-RMS – Przycisk wyciszajÄ…cy (cough button)
276,70 zł
JTS MA-500 – Adapter zasilania phantom
166,00 zł
JTS CS-8 – Automatyczny mikser mikrofonowy
2 324,65 zł
IMG STAGELINE PAB-308M/SW – Uniwersalny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150WRMS, 8Ω
2 499,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.