- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CX-516 – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych
608,80 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CX-516
Kategorie: Estrada, Mikrofony do instrumentów, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS CX-516
Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych
- 3.3m kabel połączeniowy z 3-pinowym złączem XLR oraz adapterem zasilania, do podłączania do wejść mikrofonowych z zasilaniem phantom
- Do zbierania dźwięku akordeonu, pianina, fortepianu oraz instrumentów dętych
- Specjalny uchwyt montażowy oraz elastyczna gęsia szyja z odizolowaną od dźwięków materiałowych wkładką mikrofonową
- Dobrze zrównoważona charakterystyka częstotliwości dla uzyskania przejrzystego dźwięku
- W komplecie futerał transportowy oraz wiatrochron
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CX-516 – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CX-516 – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych CX-516 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CX-516 – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | do instrumentów |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | superkardioida |
| System | elektretowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 220Ω ±30% |
| Czułość | 5.6 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 130 dB |
| Zasilanie | 9-52V DCÂ phantom |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 63 g |
| Kabel | 3.3 m |
| Połączenie, mikrofon | 3-pinowy XLR |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.17 x 0.085 x 0.37 m |
| Waga brutto | 0.85 kg |
| Waga netto | 0.63 kg |
EAN: 4007754194029
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS CX-516 – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE ECM-270 – Profesjonalny mikrofon pojemnoÅ›ciowy
475,96 zł
IMG STAGELINE WAVE-08P – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 100WRMS, 8Ω
691,83 zł
JTS RU-850LTH/5 – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym UHF PLL
968,58 zł
IMG STAGELINE ECMS-90 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy
869,00 zł
MONACOR RACK-21NV – Szafa rack 482mm (19″), 21U
3 929,80 zł
MONACOR KM-21435 – Statyw gÅ‚oÅ›nikowy
535,52 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.