- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CM-22G6W – Mikrofony odsÅ‚uchowe
894,00 zł
Pozostało tylko: 1
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CM-22G6W
Kategorie: Estrada, Mikrofony do instrumentów, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS CM-22G6W
Mikrofony odsłuchowe
- Specjalne mikrofony pojemnościowe przystosowane do podwieszania pod sufitem
- Do zastosowań wszędzie tam, gdzie ze względów operacyjnych lub estetycznych użycie typowych mikrofonów jest niemożliwe, np. podczas zbierania dźwięku podczas występów chóralnych, teatralnych lub jako mikrofon odsłuchowy na małych scenach
- WkÅ‚adka mikrofonowa z bardzo cienkÄ… pozÅ‚acanÄ… membranÄ… 1.25cm (½”), o charakterystyce superkardioidalnej
- Włączany filtr dolnozaporowy (80Hz) oraz tłumik 10dB
- Wbudowany adapter zasilania phantom
- Możliwość dokładnego ustawienia dzięki elastycznej gęsiej szyi
- Wersja w kolorze czarnym (CM-22G…B) lub biaÅ‚ym (CM-22G…W)
- W komplecie wiatrochron
Całkowita długość:
CM-22G6…: 205mm
CM-22G12…: 340mm
CM-22G12…: 340mm
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CM-22G6W – Mikrofony odsÅ‚uchowe ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CM-22G6W – Mikrofony odsÅ‚uchowe?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofony odsłuchowe CM-22G6W to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CM-22G6W – Mikrofony odsÅ‚uchowe ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon odsłuchowy podwieszany |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | pojemnościowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 100 Ω |
| Czułość | 15.8 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 140 dB |
| Zasilanie | 48V DC, phantom |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | metal |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 140 g |
| Kabel | 8 m |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.095 x 0.065 x 0.38 m |
| Waga brutto | 0.458 kg |
| Waga netto | 0.326 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754248142
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS CM-22G6W – Mikrofony odsÅ‚uchowe” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR MR-1918/SW – Stojak rack, 8U
174,97 zł
JTS USP-124 – 4-drożny rozdzielacz antenowy
1 821,02 zł
JTS NX-8.8 – Elektretowy mikrofon wokalowy
570,06 zł
IMG STAGELINE DRUMSET-1 – Zestaw mikrofonów perkusyjnych
1 046,12 zł
JTS FGM-170T – Mikrofony na statywie podÅ‚ogowym
1 964,88 zł
JTS CX-505 – Mikrofon elektretowy do instrumentów perkusyjnych
603,32 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.