- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS NX-9 – Mikrofon elektretowy typu „overhead”
525,78 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
NX-9
Kategorie: Estrada, Mikrofony do instrumentów, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS NX-9
Mikrofon elektretowy typu „overhead”
- Do wielu zastosowań: zbierania dźwięku cymbałów, instrumentów perkusyjnych, talerzy, instrumentów akustycznych (np. gitar, skrzypiec, pianina) oraz instrumentów dętych
- Dobrze zrównoważona oraz naturalna barwa dźwięku
- Także do stosowania przez różnego rodzaju chóry
- Możliwość pracy na zasilaniu phantom z miksera lub bateryjnym (1.5V bateria AA)
- W komplecie uchwyt mikrofonowy oraz torba transportowa
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS NX-9 – Mikrofon elektretowy typu „overhead” ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS NX-9 – Mikrofon elektretowy typu „overhead”?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie PaÅ„stwo peÅ‚ny asortyment jaki dostÄ™pny jest w Polsce. Mikrofon elektretowy typu „overhead” NX-9 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS NX-9 – Mikrofon elektretowy typu „overhead” ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | overhead |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | elektretowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 60-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 400Ω ±30% |
| Czułość | 3.2 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 145 dB |
| Zasilanie | DCÂ 48Â V phantom power or 1 x batt. AA size (not supplied) |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | odlew metalowy |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 230 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.125 x 0.075 x 0.26 m |
| Waga brutto | 0.46 kg |
| Waga netto | 0.23 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754194142
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS NX-9 – Mikrofon elektretowy typu „overhead”” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE FLAT-M100 – Aktywny monitor sceniczny, 100WRMS
1 785,37 zł
Ecler eMCN2 – mikrofon pojemnoÅ›ciowy na gÄ™siej szyi
Zapytaj o cenÄ™
ZZIPP ZZAR112 – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA z procesorem DSP
2 599,00 zł
IMG STAGELINE FLY-16T – 16-kanaÅ‚owy nadajnik audio
370,80 zł
JTS PDM-57 – Uniwersalny mikrofon dynamiczny
332,05 zł
MONACOR RACK-15NV – Szafa rack 482mm (19″), 15U
3 874,45 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.