- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CX-516W – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych
603,32 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CX-516W
Kategorie: Estrada, Mikrofony do instrumentów, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS CX-516W
Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych
- 1.4m kabel połączeniowy z 4-pinowym złączem mini XLR do łączenia z nadajnikami kieszonkowymi JTS lub zasilaczem phantom PS-500
- Do zbierania dźwięku akordeonu, pianina, fortepianu oraz instrumentów dętych
- Specjalny uchwyt montażowy oraz elastyczna gęsia szyja z odizolowaną od dźwięków materiałowych wkładką mikrofonową
- Dobrze zrównoważona charakterystyka częstotliwości dla uzyskania przejrzystego dźwięku
- W komplecie futerał transportowy oraz wiatrochron
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CX-516W – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CX-516W – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych CX-516W to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CX-516W – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | do instrumentów |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | superkardioida |
| System | elektretowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 220Ω ±30% |
| Czułość | 4.5 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 130 dB |
| Zasilanie | nadajnik kieszonkowy JTS |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 55 g |
| Kabel | 1.4 m |
| Połączenie, mikrofon | 4-pinowy mini XLR |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.17 x 0.085 x 0.37 m |
| Waga brutto | 0.764 kg |
| Waga netto | 0.54 kg |
EAN: 4007754194012
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS CX-516W – Mikrofon elektretowy do instrumentów muzycznych” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Bose AMM-108 – GÅ‚oÅ›nik Wielofunkcyjny
8 299,00 zł
JTS PT-RMS – Przycisk wyciszajÄ…cy (cough button)
276,70 zł
MONACOR PS-320/12S – Zasilacz do wbudowania, 320W, 12V DC/26.7A
470,43 zł
MONACOR PS-320/24S – Zasilacz do wbudowania, 320W, 24V DC/13.4A
470,43 zł
JTS CM-502G6B – Elektretowe mikrofony odsÅ‚uchowe
608,80 zł
JTS NX-8 – Dynamiczny mikrofon wokalowy
470,43 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.