- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-700 – Wzmacniacz stereo, 550WRMS
1 433,57 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-700
Kategorie: IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Nagłośnienie instalacyjne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-700
Wzmacniacz stereo,
do uniwersalnych zastosowań.
- Chłodzenie wentylatorem
- Opóźnione załączanie głośników
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem i napięciem stałym na wyjściu (wskaźniki diodowe)
- 2 regulatory głośności
- Diodowy wskaźnik przesterowania (clip) dla każdego kanału
- Przełącznik Groundlift (separacja masy)
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-700 – Wzmacniacz stereo, 550WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-700 – Wzmacniacz stereo, 550WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wzmacniacz stereo, 550WRMS STA-700 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-700 – Wzmacniacz stereo, 550WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 800 W |
| Moc znamionowa RMS | 400 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 275 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 200 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | – |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 0.85V/55kΩ |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 10-20 000Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | tak |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | 85 dB |
| Tłumienie przesłuchu | > 43 dB |
| THD | < 0.05 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 1 100 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 96 mm |
| Głębokość | 296 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 9.4 kg |
| Złącza | 1 x RCA L/R 2 x SPEAKON 1 x gniazdo 6.3mm L/R 2 x para terminali śrubowych |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.37 x 0.14 x 0.51 m |
| Waga brutto | 10.28 kg |
| Waga netto | 9.7 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754181609
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość kanałów | 2 |
| Moc [W] | 550 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE STA-700 – Wzmacniacz stereo, 550WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE ECM-270 – Profesjonalny mikrofon pojemnoÅ›ciowy
475,96 zł
BIAMP – REVAMP2150 2-kanaÅ‚owy wzmacniacz 2 x 165W / 4Ohm
2 262,00 zł
BIAMP REVAMP2150 to 2-kanałowy cyfrowy wzmacniacz (2 × 165 W / 4Ω, 1 × 330 W mostek). Pasmo 20–22 000 Hz, transformator toroidalny, chłodzenie konwekcyjne, zabezpieczenia DC, termiczne i przeciwprzepięciowe. Wejścia RCA i Euroblock, wyjścia Euroblock. Obudowa rack 1U, waga 5,1 kg. Idealny do profesjonalnych instalacji nagłośnieniowych. 🔊⚡
IMG STAGELINE HOMEX-1 – MaÅ‚omembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy USB
574,00 zł
IMG STAGELINE WAVE-10P – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150WRMS, 8Ω
824,72 zł
IMG STAGELINE STA-2200 – Profesjonalny wzmacniacz stereo, 2200WRMS
4 538,65 zł
IMG STAGELINE LTR-102 – Transformator liniowy
332,05 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.