- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR STA-200D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo PA, 250WRMS
1 715,80 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-200D
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, Końcówki mocy stereofoniczne, Monacor, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR STA-200D
Cyfrowy wzmacniacz stereo, 250WRMS
- 5 przełączanych wejść
- Cicha praca dzięki chłodzeniu bez wentylatora
- Wysokie rezerwy mocy dzięki zastosowaniu transformatorów toroidalnych
- Dodatkowe wejście audio (3.5mm stereo) o regulowanej czułości, na przednim panelu
- 4 wejścia na gniazdach RCA
- 2 wyjścia głośnikowe SPEAKON
- 4 wyjścia na terminalach śrubowych
- 2 regulatory głośności
- Ochrona przed zwarciem oraz przegrzaniem
- Diodowe wskaźniki zasilania, włączenia zabezp., przesterowania oraz przegrzania
- Montaż w racku 482mm (19″), 1U
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR STA-200D – Cyfrowy wzmacniacz stereo PA, 250WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR STA-200D – Cyfrowy wzmacniacz stereo PA, 250WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Cyfrowy wzmacniacz stereo PA, 250WRMS STA-200D to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR STA-200D – Cyfrowy wzmacniacz stereo PA, 250WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 300 W |
| Moc znamionowa RMS | 250 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 125 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 75 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | – |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1V/23kΩ (RCA), 90mV-1V (3.5mm) |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | – |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 100 dB(A) |
| Tłumienie przesłuchu | > 56 dB |
| THD | < 0.05 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 350 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 483 mm |
| Wysokość | 44 mm |
| Głębokość | 268 mm |
| Wysokość (U) | 1 |
| Waga | 5 kg |
| Złącza | 1 x gniazdo 3.5 mm stereo 4 x RCA L/R 1 x SPEAKON L/R 1 x gniazdo sprężynkowe L/R |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.34 x 0.1 x 0.46 m |
| Waga brutto | 5.9 kg |
| Waga netto | 5.15 kg |
EAN: 4007754236590
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Moc [W] | 250 |
| Ilość kanałów | 2 |
| Ilość wejść liniowych | 4 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR STA-200D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo PA, 250WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR EDL-118TW – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA, 100V
332,05 zł
POLTON KR10-TR + MONACOR PA-812DMP – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 200m2
3 727,00 zł
MONACOR MHB-15 – Uchwyt Å›cienny
332,05 zł
MONACOR HSE-110 – Mikrofon nagÅ‚owny
830,20 zł
APART CMX20DT + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagÅ‚oÅ›nienia sufitowego dla powierzchni do 60m2
3 546,60 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.