- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR STA-1000DSP – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 1000WRMS
3 299,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-1000DSP
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, Końcówki mocy stereofoniczne, Monacor, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR STA-1000DSP
Cyfrowe wzmacniacze stereo o wysokiej efektywności
Dzięki dodatkowym zaletom takim, jak niewielka waga oraz cicha praca, urządzenia te są idealnym rozwiązaniem dla systemów przenośnych.
Cechy:
- Cyfrowe moduły PASCAL
- Cicha praca, sterowane temperaturowo wentylatory
- Szeroki zakres dynamiki, bardzo niskie THD
Zalety:
- Doskonałe parametry akustyczne
- Duże rezerwy mocy
- Energooszczędne i efektywne
- Lekka konstrukcja
Cyfrowy wzmacniacz stereo
z procesorem DSP.
- Konstrukcja klasy D wykonana w oparciu o moduły PASCAL
- Doskonałe parametry akustyczne
- Bardzo szeroki zakres dynamiki i niskie THD
- Doskonała odpowiedź impulsowa także w paśmie basowym
- Cicha praca, sterowane temperaturowo wentylatory (włączane po przekroczeniu 85°C)
- Niewielka waga dzięki zastosowaniu kompaktowego zasilacza impulsowego
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem, przeciążeniem oraz napięciem stałym na wyjściu
- Praca w mostku
- Szeroki zakres napięć zasilających 85-265V˜
- Złącza NEUTRIK POWERCON i SPEAKON
- Montaż w racku 482mm (19″), 2U
Specyfikacja procesora DSP
Parametry audio
- Zakres dynamiki (wejścia): 120dB
- Zakres dynamiki (wyjście DSP): 117dB
- Pasmo przenoszenia: 10-40 000Hz
- Opóźnienie: 0.62ms
Interfejsy
- Ethernet oraz USB
- Sterowanie poprzez oprogramowanie PC w czasie rzeczywistym
- Wbudowany kontroler LCD
- W komplecie oprogramowanie PC
Przetwarzanie cyfrowe
- Próbkowanie: 96kHz
- Tryb miksowania: 64-bitowe cyfrowe przetwarzanie
Wejścia i wyjścia
- Czułość wejściowa (przy ustawieniu na: 0dB): 1.2V
- Max napięcie wejściowe: 11V
- Max napięcie wyjściowe dla subwoofera: 3V
Procesor DSP z możliwością regulacji następujących parametrów:
- 10 parametrycznych filtrów dla każdego wejścia i wyjścia
- Typy filtrów: bell, shelving, notch oraz all-pass
- Charakterystyki filtrów: Butterworth , Bessel , Linkwitz-Riley do 24dB/okt.
- Opóźnienie dla każdego wejścia: do 800ms; opóźnienie dla każdego wyjścia: 5ms
- Limiter dla każdego wejścia i wyjścia
- Przełącznik fazy 180°
- Możliwość zapisania 80 presetów
SOUNDCHECK 09/2015
„Testowany zestaw, skÅ‚adajÄ…cy siÄ™ z monitora gÅ‚oÅ›nikowego PAB-312M/SW oraz wzmacniacza STA-1000DSP marki IMG Stage Line, jest doskonaÅ‚ym rozwiÄ…zaniem dla muzyków grajÄ…cych na maÅ‚ych i Å›rednich scenach. Oba urzÄ…dzenia charakteryzujÄ… siÄ™ solidnym wykonaniem oraz dużą uniwersalnoÅ›ciÄ…. MogÄ… być z powodzeniem stosowane w systemach przenoÅ›nych, jak i staÅ‚ych instalacjach.”
Uwaga:
32-bitowe aplikacje, łącznie z bieżącymi wersjami oprogramowania procesorów DSP, nie będą dłużej obsługiwane przez MacOS wersji 10.15 (Catalina). Oprogramowanie zostanie niebawem dostosowane do wersji 64-bitowej dla MacOS Catalina. Użytkownicy starszych wersji MacOS nie odczują żadnej różnicy.
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR STA-1000DSP – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 1000WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR STA-1000DSP – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 1000WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Cyfrowy wzmacniacz stereo, 1000WRMS STA-1000DSP to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR STA-1000DSP – Cyfrowy wzmacniacz stereo, 1000WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 1 200 W |
| Moc znamionowa RMS | 1 000 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 500 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 280 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | 1 x 1 000 W |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1.2V/24kΩ (XLR, sym.) |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Zwrotnica | DSP |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | tak |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 119 dBA |
| TÅ‚umienie przesÅ‚uchu | – |
| THD | < 0.05 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 1 160 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 89 mm |
| Głębokość | 335 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 5.18 kg |
| Złącza | 1 x 3-pinowy XLR L/R 1 x 3-pinowy XLR (dodatkowy wzmacniacz) 1 x NEUTRIK POWERCON 1 x NEUTRIK SPEAKON L/R 1 x NEUTRIK SPEAKON mostek USB Ethernet (Cat. 5) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.555 x 0.14 x 0.36 m |
| Waga brutto | 6.38 kg |
| Waga netto | 5.18 kg |
EAN: 4007754242706
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Ilość kanałów | 2 |
| Moc [W] | 1000 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR STA-1000DSP – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 1000WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR BH-009 – SÅ‚uchawki stereo z mikrofonem dynamicznym
525,78 zł
MONACOR RF-EXPLORER/3 – Analizator widma RF, 15-2700MHz
2 208,47 zł
MONACOR STREAM –
2 600,12 zł
MONACOR GD-04K – UrzÄ…dzenie sterujÄ…ce i połączeniowe GSM
1 715,80 zł
MONACOR ADP-USBC-2X2 – Konwerter AVIO Dante®/USB typu Câ„¢
1 625,63 zł
MONACOR RWM-2D – KanaÅ‚ kablowy 2U
232,42 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.