- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE STA-1500A – Wzmacniacz stereo, 1500WRMS
2 399,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-1500A
Kategorie: IMG STAGELINE, Końcówki mocy stereofoniczne, Nagłośnienie instalacyjne, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE STA-1500A
Wzmacniacz stereo
z wbudowanym limiterem.
- 3 tryby pracy (stereo, równoległa lub w mostku)
- Możliwość włączenia funkcji limitera
- Sterowany temperaturowo wentylator
- 2 regulatory głośności
- Przełącznik Groundlift (separacja masy)
- Opóźnione załączanie głośników
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem i napięciem stałym na wyjściu (wskaźniki diodowe)
- Diodowe wskaźniki zasilania, poziomu sygnału i limitera, dla każdego kanału
- Złącza NEUTRIK SPEAKON
SOUNDCHECK 02/2018
„Aby sprawdzić prawdziwÄ… wartość wzmacniacza STA-1500A przeprowadziliÅ›my test z wykorzystaniem różnych zestawów gÅ‚oÅ›nikowych. Na poczÄ…tek podłączyliÅ›my do niego zestawy gÅ‚oÅ›nikowe PAB-212MK2. Rezultaty nas zaskoczyÅ‚y, oczywiÅ›cie in plus. Nawet przy wysokim poziomie gÅ‚oÅ›noÅ›ci, pasmo basowe byÅ‚o peÅ‚ne i bez żadnych znieksztaÅ‚ceÅ„. Pasmo Å›rednie przejrzyste i dobrze zrównoważone. Aby zweryfikować spostrzeżenia, zamieniliÅ›my zestawy gÅ‚oÅ›nikowe na model PAB-512/BL, znany z wiernego przetwarzania […] Zdania nie zmieniliÅ›my. STA-1500A to Å›wietny wzmacniacz, który z powodzeniem może współpracować z dużymi gÅ‚oÅ›nikami.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE STA-1500A – Wzmacniacz stereo, 1500WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE STA-1500A – Wzmacniacz stereo, 1500WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wzmacniacz stereo, 1500WRMS STA-1500A to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE STA-1500A – Wzmacniacz stereo, 1500WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 2 100 W |
| Moc znamionowa RMS | 1 500 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 2 x 700 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 2 x 550 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | 1 x 1 500 W |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 2 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 1V/10kΩ |
| Współczynnik tÅ‚umienia | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Zwrotnica | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Wbudowany limiter | tak |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | 77 dB |
| Tłumienie przesłuchu | > 60 dB |
| THD | < 0.1 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 2 725 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 88 mm |
| Głębokość | 430 mm |
| Wysokość (U) | 2 |
| Waga | 15.5 kg |
| Złącza | 1 x 3-pinowy XLR L/R, sym. 1 x NEUTRIK SPEAKON, L/R 1 x NEUTRIK SPEAKON (mostek) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.58 x 0.16 x 0.58 m |
| Waga brutto | 19.19 kg |
| Waga netto | 16.22 kg |
EAN: 4007754256932
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość kanałów | 2 |
| Moc [W] | 1500 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE STA-1500A – Wzmacniacz stereo, 1500WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MPR-6 – Przedwzmacniacz mikrofonowy
237,96 zł
IMG STAGELINE FGA-202 – Profesjonalny 2-kanaÅ‚owy transformator liniowy
332,05 zł
IMG STAGELINE LS-280/SW – 8-kanaÅ‚owy rozdzielacz liniowy
835,74 zł
IMG STAGELINE SPR-6 – Przedwzmacniacz gramofonowy stereo, zgodny z RIAA
171,54 zł
Monacor PAB-52WP x6 + PA-948 + WAP-202RS + TXS-626 + TXS-606 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie stadionu/orlika
15 259,00 zł
IMG STAGELINE FLY-16SET – 16-kanaÅ‚owy system transmisji audio PA
791,46 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.