- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR STA-1508 – 8-kanaÅ‚owy wzmacniacz, 1280WRMS
3 874,45 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
STA-1508
Kategorie: Nagłośnienie instalacyjne, Końcówki mocy stereofoniczne, Monacor, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR STA-1508
8-kanałowy wzmacniacz
z wbudowanym limiterem.
- Wejścia symetryczne
- Filtr górnoprzepustowy i dolnoprzepustowy na każdym kanale, włączany
- Regulatory poziomu na tylnym panelu, zabezpieczone przed przypadkowym rozregulowaniem
- Możliwość pracy w mostku 8Ω
- Diodowe wskaźniki VU i przesterowania (clip) dla każdego kanału
- Miękki start
- Przełącznik Groundlift (separacja masy)
- Opóźnione załączanie głośników
- Chłodzenie wentylatorem
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem i napięciem stałym na wyjściu
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR STA-1508 – 8-kanaÅ‚owy wzmacniacz, 1280WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR STA-1508 – 8-kanaÅ‚owy wzmacniacz, 1280WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 8-kanałowy wzmacniacz, 1280WRMS STA-1508 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR STA-1508 – 8-kanaÅ‚owy wzmacniacz, 1280WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 1 800 W |
| Moc znamionowa RMS | 1 280 W |
| Moc znamionowa RMS przy 2Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 8 x 160 W |
| Moc znamionowa RMS przy 8Ω | 8 x 100 W |
| Moc znamionowa RMS przy 16Ω | – |
| Moc znamionowa RMS przy 100V | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 4Ω | – |
| Moc znamionowa RMS w mostku 8Ω | 4 x 320 W |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Kanały wejściowe | 8 |
| Strefy | – |
| Wejścia | 0.7V/20kΩ |
| Współczynnik tłumienia | |
| Pasmo przenoszenia | 12-20 000 Hz |
| Zwrotnica | tak |
| Częstotliwość podziału | 240 Hz |
| Wbudowany limiter | tak |
| Korektor niskie | – |
| Korektor Å›rednie | – |
| Korektor wysokie | – |
| Stosunek S/N | > 80 dB |
| Tłumienie przesłuchu | > 60 dB |
| THD | < 0.1 % |
| Zasilanie phantom | – |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 2 400 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| PrÄ…d spoczynkowy | – |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 132 mm |
| Głębokość | 310 mm |
| Wysokość (U) | 3 |
| Waga | 16.6 kg |
| Złącza | 8 x 3-pinowy XLR, sym. 8 x terminal śrubowy |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.52 x 0.23 x 0.43 m |
| Waga brutto | 17.92 kg |
| Waga netto | 16.68 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754184471
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Ilość kanałów | 8 |
| Moc [W] | 1280 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR STA-1508 – 8-kanaÅ‚owy wzmacniacz, 1280WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR SP-100/8 – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy HiFi, 60WMAX, 30WRMS, 8Ω
149,40 zł
MONACOR CT-3 – Tester kabli
282,24 zł
MONACOR EX-1W – Wzbudnik audio, 5W, 8Ω
260,10 zł
MONACOR EDL-255/WS – Projektor dźwiÄ™ku PA
453,82 zł
MONACOR ECM-500L/SK – Elektretowy mikrofon krawatowy
182,61 zł
TAGA Harmony TA-400MIC + Monacor MKS-26 x4 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
1 227,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.