- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE PSUB-418AK – Aktywny subwoofer PA, 1000W
7 195,45 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PSUB-418AK
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Nagłośnienie estradowe, Subwoofery estradowe aktywne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE PSUB-418AK
Aktywne kolumny głośnikowe serii 400
Przeznaczone do różnych zastosowań, wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii oraz posiadające możliwość dopasowania ustawień dźwięku do wymagań użytkownika. System wzmacniający składa się z cyfrowego wzmacniacza dla pasma basowego oraz analogowego klasy A/B dla głośnika wysokotonowego. Wszystkie kolumny tej serii idealnie współpracują z subwooferem PSUB-418AK.
Aktywny subwoofer PA, 1000W
- Wyposażony w 46cm (18″) gÅ‚oÅ›nik oraz wzmacniacz klasy D
- Kompaktowa i lekka obudowa bass-reflex, wykonana z brzozowej sklejki
- Poziom dźwięku przy mocy nominalnej: 127dB
- Regulacja częstotliwości filtru dolnoprzepustowego (60-150Hz), wzmocnienia, przełącznik fazy
- Symetryczne wejścia (combo XLR/6.3mm) oraz zrówn. wyjścia (XLR)
- Diodowe wskaźniki zasilania, sygnału oraz szczytu
- Gniazdo na statyw, uchwyty do przenoszenia, gumowe nóżki oraz kółka
TASTENWELT 06/2015
„The PAK-400 series from IMG Stage Line features individual adjustment facilities using modern technology which makes it suitable for most versatile applications; definitely a concept that works: this series provides a perfect system for everyone, including keyboard entertainers, combinations of entertaining music and DJs.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE PSUB-418AK – Aktywny subwoofer PA, 1000W ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE PSUB-418AK – Aktywny subwoofer PA, 1000W?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywny subwoofer PA, 1000W PSUB-418AK to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE PSUB-418AK – Aktywny subwoofer PA, 1000W ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | 1 000 W |
| Moc znamionowa RMS | 600 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 35-150 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 1.5V/55kΩ |
| System | bass-reflex |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik niskotonowy | 46cm (18″) basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 1 |
| Rozmiar gÅ‚oÅ›nika | 46cm (18″) |
| Skuteczność | 97 dB/W/m |
| Max SPL | 127 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | sklejka brzozowa |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/840VA |
| Wymiary | 560x660x600mm (bez kółek) |
| Szerokość | 560 mm |
| Wysokość | 660 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Waga | 38 kg |
| Wejścia | combo XLR/6.3mm (L/R) |
| Wyjścia | XLR: zrówn. out (L/R) |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.68 x 0.74 x 0.83 m |
| Waga brutto | 44.4 kg |
| Waga netto | 38 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754244847
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE PSUB-418AK – Aktywny subwoofer PA, 1000W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE DM-1100 – Mikrofon dynamiczny
166,00 zł
IMG STAGELINE LS-280/SW – 8-kanaÅ‚owy rozdzielacz liniowy
835,74 zł
IMG STAGELINE TXS-631SET – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863-865MHz
1 023,93 zł
IMG STAGELINE STA-400D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 540WRMS
2 213,95 zł
IMG STAGELINE MMX-30 – Kompaktowy 3-kanaÅ‚owy mikser liniowy stereo
431,68 zł
IMG STAGELINE TXS-865 – Podwójny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy w technologii UHF PLL, 506-542MHz
2 573,73 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.