- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE PSUB-18L – Profesjonalny aktywny subwoofer, 800W
4 249,00 zł
Pozostało tylko: 2

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PSUB-18L
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Nagłośnienie estradowe, Subwoofery estradowe aktywne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE PSUB-18L
Profesjonalny aktywny subwoofer wysokiej mocy
PSUB-18L z 46cm głośnikiem basowym i wzmacniaczem o mocy 400WRMS jest idealnym dopełnieniem wysokiej jakości systemów PA, dzięki wysokiej skuteczności oraz doskonałemu odtwarzaniu niskich rezonansowych częstotliwości. Jest także idealnie dopasowany do zestawów L-RAY!
Profesjonalny aktywny subwoofer, 800W
- Profesjonalny subwoofer o dużej mocy i wysokiej efektywności
- Pasmowo-przepustowa obudowa, podwójnie wentylowana, pokryta czarną tkaniną
- GÅ‚oÅ›nik basowy 46cm (18″) o dużym wychyleniu
- Sekcja wzmacniacza mocy z wbudowanym limiterem, filtrem subsonicznym (25Hz), regulacją głośności oraz aktywnym filtrem dolnoprzepustowym
- Przełącznik fazy oraz obwody zabezpieczające
- Boczne uchwyty do przenoszenia oraz gniazdo na statyw w górnej części
tools4music 05/2011
„Wysokiej jakoÅ›ci subwoofer, moc wyjÅ›ciowa zmierzona w warunkach laboratoryjnych przekroczyÅ‚a podawane 400W (zmierzono: 492W)”
SOUNDCHECK 04/2010
„Zapewnia prawdziwie dojrzaÅ‚y dźwiÄ™k. Ten subwoofer jest w stanie odtwarzać bez zakłóceÅ„ nawet najwyższe poziomy dźwiÄ™ku. Tak należy odtwarzać basy!”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE PSUB-18L – Profesjonalny aktywny subwoofer, 800W ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE PSUB-18L – Profesjonalny aktywny subwoofer, 800W?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Profesjonalny aktywny subwoofer, 800W PSUB-18L to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE PSUB-18L – Profesjonalny aktywny subwoofer, 800W ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | – |
| Moc muzyczna MAX | 800 W |
| Moc znamionowa RMS | 400 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 35-150 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 300mV/20kΩ (sym. linia) |
| System | – |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 46cm (18") basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 1 |
| Rozmiar głośnika | 46cm (18") |
| Skuteczność | 99 dB/W/m |
| Max SPL | 125 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | birch plywood/MDF |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/1000VA |
| Wymiary | 695x530x580mm |
| Szerokość | 695 mm |
| Wysokość | 530 mm |
| Głębokość | 580 mm |
| Waga | 46 kg |
| Wejścia | XLR: wejścieXLR: zrówn. wyjście |
| WyjÅ›cia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.69 x 0.82 x 0.7 m |
| Waga brutto | 50.4 kg |
| Waga netto | 46.2 kg |
EAN: 4007754207842
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE PSUB-18L – Profesjonalny aktywny subwoofer, 800W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-812SET – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863.80MHz oraz 864.20MHz
1 046,12 zł
IMG STAGELINE TXS-606LT/2 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy 672.000-691.975MHz, z mikrofonem krawatowym
608,80 zł
IMG STAGELINE WAVE-12A – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 200WRMS
1 771,15 zł
IMG STAGELINE MPX-622/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo
1 433,57 zł
IMG STAGELINE MPX-20USB – 3-kanaÅ‚owy mikser stereo dla DJ
570,06 zł
IMG STAGELINE ECM-285 – Mikrofon elektretowy, do wokalu i instrumentów
470,43 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.