- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE PSUB-15AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W
7 195,45 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PSUB-15AKA
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Nagłośnienie estradowe, Subwoofery estradowe aktywne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE PSUB-15AKA
Wysokiej jakości kompaktowe subwoofery z wbudowanym aktywnym modułem 2.1, do uniwersalnych zastosowań.
Doskonałe jako podstawa małych oraz średnich systemów PA z własnym wzmacniaczem. Umożliwiają miksowanie sygnałów mikrofonowych i liniowych oraz rozdzielenie zwrotnicą na pasmo dla subwoofera oraz pasywnych zestawów satelitarnych. Zmiksowany sygnał może zostać przesłany do kolejnego systemu przez wyjście stereo pre out.
Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W
- Aktywny subwoofer w drewnianej obudowie bass-reflex
- Wbudowany moduł wzmacniacza 2.1
- Moc znamionowa: SUB: 500W, SAT: 2 x 150W
- 38cm (15″) gÅ‚oÅ›nik niskotonowy o dużym wychyleniu
- Wejścia: liniowe stereo i mikrofonowe, regulacja wzmocnienia
- Regulowana częstotliwość zwrotnicy: 80-250Hz
- 2-punktowy korektor barwy oraz balansu
- Wbudowany limiter, sygnalizacja szczytu
- Wysoka jakość wykonania, wpuszczane uchwyty do przenoszenia
- Metalowa maskownica, gniazdo na statyw, gumowe nóżki
SOUNDCHECK 04/2013
„Zestawy gÅ‚oÅ›nikowe PAB-308/SW oraz PSUB-15AKA od IMG Stage Line, pomimo ich niewielkich rozmiarów, sÄ… w stanie wytworzyć porzÄ…dne poziomy gÅ‚oÅ›noÅ›ci. PAB-308/SW zapewniajÄ… ponadto dobrÄ… zrozumiaÅ‚ość mowy. Idealne rozwiÄ…zanie do odtwarzania wokalu.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE PSUB-15AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE PSUB-15AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W PSUB-15AKA to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE PSUB-15AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | 1 200 W |
| Moc znamionowa RMS | 500W (sub), 2 x 150W (sat) |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 30-250 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | > 74 dB |
| Sygnał wejściowy | 880mV-7V (line) 30mV (mic) |
| System | bass-reflex |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 38cm (15") basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 1 |
| Rozmiar głośnika | 38cm (15") |
| Skuteczność | – |
| Max SPL | 214 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | drewno |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/1870VA |
| Wymiary | 600 x 500 x 580mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Głębokość | 580 mm |
| Waga | 44 kg |
| Wejścia | XLR L/R, sym. RCA L/R, niesym. 6.3mm, niesym. |
| Wyjścia | RCA L/R NEUTRIK SPEAKON L/R (sat > 150Hz) |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.73 x 0.66 x 0.76 m |
| Waga brutto | 52.9 kg |
| Waga netto | 44.82 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754229264
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE PSUB-15AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE MMX-8 – Miniaturowy mikser audio 8-kanaÅ‚owy
332,05 zł
IMG STAGELINE SPR-6 – Przedwzmacniacz gramofonowy stereo, zgodny z RIAA
171,54 zł
IMG STAGELINE HOMEX-1 – MaÅ‚omembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy USB
574,00 zł
IMG STAGELINE DM-710 – Mikrofon dynamiczny
186,04 zł
IMG STAGELINE STA-235 – Wzmacniacz stereo, 1000WRMS
2 380,00 zł
IMG STAGELINE PAB-312M/SW – Uniwersalny monitor podÅ‚ogowy, 250WRMS, 8Ω
2 190,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.