- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE PSUB-12AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W
4 704,70 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
PSUB-12AKA
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Nagłośnienie estradowe, Subwoofery estradowe aktywne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE PSUB-12AKA
Wysokiej jakości kompaktowe subwoofery z wbudowanym aktywnym modułem 2.1, do uniwersalnych zastosowań.
Doskonałe jako podstawa małych oraz średnich systemów PA z własnym wzmacniaczem. Umożliwiają miksowanie sygnałów mikrofonowych i liniowych oraz rozdzielenie zwrotnicą na pasmo dla subwoofera oraz pasywnych zestawów satelitarnych. Zmiksowany sygnał może zostać przesłany do kolejnego systemu przez wyjście stereo pre out.
Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W
- Aktywny subwoofer w drewnianej obudowie bass-reflex
- Wbudowany moduł wzmacniacza 2.1
- Moc znamionowa: SUB: 500W, SAT: 2 x 150W
- 30cm (12″) gÅ‚oÅ›nik niskotonowy o dużym wychyleniu
- Wejścia: liniowe stereo i mikrofonowe, regulacja wzmocnienia
- Regulowana częstotliwość zwrotnicy: 80-250Hz
- 2-punktowy korektor barwy oraz balansu
- Wbudowany limiter, sygnalizacja szczytu
- Wysoka jakość wykonania, wpuszczane uchwyty do przenoszenia
- Metalowa maskownica, gniazdo na statyw, gumowe nóżki
tastenwelt 03/2013
„Niewielki system aktywny (PSUB-12AKA & 2 x PAB-306/SW), który doskonale sprawdzi siÄ™ jako nagÅ‚oÅ›nienie podczas wystÄ™pów w maÅ‚ych salach lub pubach.”
+ Korzystna cena
+ Korzystna cena
tools4music 01/2014
„Bardzo przyjemne brzmienie. PSUB-12AKA idealnie współgra z zestawami serii MOVE.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE PSUB-12AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE PSUB-12AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W PSUB-12AKA to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE PSUB-12AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | 1 200 W |
| Moc znamionowa RMS | 500W (sub), 2 x 150W (sat) |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 30-250 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | > 74 dB |
| Sygnał wejściowy | 880mV-7V (line) 30mV (mic) |
| System | bass-reflex |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 1 x 30cm (12") basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 1 |
| Rozmiar głośnika | 30cm (12") |
| Skuteczność | – |
| Max SPL | 123 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | drewno |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/1870VA |
| Wymiary | 460x380x455mm |
| Szerokość | 460 mm |
| Wysokość | 380 mm |
| Głębokość | 455 mm |
| Waga | 28 kg |
| Wejścia | XLR L/R, sym. RCA L/R, niesym. 6.3mm, niesym. |
| Wyjścia | RCA L/R NEUTRIK SPEAKON L/R (sat > 150Hz) |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.58 x 0.5 x 0.58 m |
| Waga brutto | 32.98 kg |
| Waga netto | 28.33 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754229257
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE PSUB-12AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE CM-7 – Mikrofon pojemnoÅ›ciowy
734,00 zł
IMG STAGELINE WAVE-10P – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150WRMS, 8Ω
824,72 zł
IMG STAGELINE ECMS-60 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy
470,43 zł
IMG STAGELINE MMX-602/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser mikrofonowo/liniowy
1 715,80 zł
IMG STAGELINE LR-1000U – Uchwyt w ksztaÅ‚cie U
709,65 zł
IMG STAGELINE ECM-285 – Mikrofon elektretowy, do wokalu i instrumentów
470,43 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.