- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE FLAT-M200 – Aktywny monitor sceniczny, 200WRMS
2 209,46 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE FLAT-M200
Aktywny monitor sceniczny, 200WRMS
- Wyposażony w 4 x 10cm (4 x 4″, FaitalPRO) gÅ‚oÅ›niki peÅ‚nopasmowe z neodymowym magnesem
- Wbudowany wzmacniacz cyfrowy (klasa D)
- SPL przy mocy nominalnej: 122dB
- Diodowe wskaźniki sygnału oraz limitera
- Regulatory głośności i barwy
- Symetryczne wejście mikr./linia i przelotowe wyjście
- Kompaktowa, płaska obudowa z drewnianej sklejki z metalową maskownicą
- Gwintowane otwory 2 x M10 i 2 x M6 dla uchwytu montażowego lub montażu na statywie
- W komplecie uchwyt do montażu na statywie mikrofonowym
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE FLAT-M200 – Aktywny monitor sceniczny, 200WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE FLAT-M200 – Aktywny monitor sceniczny, 200WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywny monitor sceniczny, 200WRMS FLAT-M200 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE FLAT-M200 – Aktywny monitor sceniczny, 200WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | 300 W |
| Moc znamionowa RMS | 200 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 70-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 25 mV/28 kΩ (line, bal.), 6 mV/20 kΩ (mic, bal.) |
| System | 4 x 4", full range |
| Głośnik pełnopasmowy | 4 x 10 cm (FaitalPRO 2 x 4") pełnopasmowy |
| GÅ‚oÅ›nik niskotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 4 |
| Rozmiar głośnika | 10 cm (4") |
| Skuteczność | 98 dB/W/m |
| Max SPL | 122 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | multiplex |
| Kolor | black |
| Sposób montażu | 2 x M10 threaded insert, 2 x M6 threaded insert |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | ˜ 230 V/50 Hz/356 VA |
| Wymiary | 320 x 150 x 250Â mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Waga | 4.11 kg |
| Wejścia | 1 x comb. XLR/6.3 mm (line/mic) |
| Wyjścia | 1 x XLR link out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | limiter |
| Akcesoria | FLAT-M200BAG |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.35 x 0.18 x 0.35 m |
| Waga brutto | 4.82 kg |
| Waga netto | 4.11 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754272536
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE FLAT-M200 – Aktywny monitor sceniczny, 200WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-646 – Poczwórny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 672.000-696.975MHz
2 380,00 zł
Bose Professional ShowMatch DeltaQ-SM20 Głośnik Matrycowy
Bose ShowMatch DeltaQ-SM20 – profesjonalny głośnik matrycowy o pasmie 59–18 000 Hz, mocy 450 W (LF) i 100 W (HF), SPL do 145 dB. Oferuje wertykalne pokrycie 20°, wymienne przewodniki (70°, 100°, 120°) i możliwość asymetrycznego rozproszenia. Idealny do dużych wydarzeń koncertowych i plenerowych.
IMG STAGELINE DRIVE-10A – Profesjonalna aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 200W oraz procesorem DSP
2 490,70 zł
IMG STAGELINE DRIVE-08A – Profesjonalna aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa z 2-kanaÅ‚owym wzmacniaczem 200W oraz procesorem DSP
2 213,95 zł
IMG STAGELINE TXS-865HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy technologii UHF PLL, 506-542MHz
1 605,10 zł
IMG STAGELINE ECM-310W – Mikrofon elektretowy do instrumentów dÄ™tych
287,77 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.