- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE PAB-312M/SW – Uniwersalny monitor podÅ‚ogowy, 250WRMS, 8Ω
2 190,00 zł
Pozostało tylko: 1

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE PAB-312M/SW
Uniwersalny zestaw głośnikowy, 250WRMS, 8Ω
- Kompaktowy, pełnopasmowy system 12/2 w obudowie bass-reflex
- 30cm (12″) gÅ‚oÅ›nik basowy oraz 25mm (1″, 44mm cewka) wysokotonowy tubowy
- System koaksjalny o specjalnej charakterystyce kierunkowości
- Obwód ochronny głośnika wysokotonowego
- Wysokiej jakości obudowa z płyt MDF z metalową maskownicą
- Wiele sposobów ustawienia i montażu, także jako monitor podłogowy
- Gniazdo na statyw oraz otwory gwintowane M10
- Złącza NEUTRIK SPEAKON
SOUNDCHECK 09/2015
„Testowany zestaw, skÅ‚adajÄ…cy siÄ™ z monitora gÅ‚oÅ›nikowego PAB-312M/SW oraz wzmacniacza STA-1000DSP marki IMG Stage Line, jest doskonaÅ‚ym rozwiÄ…zaniem dla muzyków grajÄ…cych na maÅ‚ych i Å›rednich scenach. Oba urzÄ…dzenia charakteryzujÄ… siÄ™ solidnym wykonaniem oraz dużą uniwersalnoÅ›ciÄ…. MogÄ… być z powodzeniem stosowane w systemach przenoÅ›nych, jak i staÅ‚ych instalacjach.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE PAB-312M/SW – Uniwersalny monitor podÅ‚ogowy, 250WRMS, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE PAB-312M/SW – Uniwersalny monitor podÅ‚ogowy, 250WRMS, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Uniwersalny monitor podłogowy, 250WRMS, 8Ω PAB-312M/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE PAB-312M/SW – Uniwersalny monitor podÅ‚ogowy, 250WRMS, 8Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | passive |
| Technika | Kable |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 500 W |
| Moc znamionowa RMS | 250 W |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 65-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| SygnaÅ‚ wejÅ›ciowy | – |
| System | 2-drożny koaksjalny bass-reflex |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 30cm (12") basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 2.5mm (1", 44mm cewka) głośnik tubowy |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 30cm (12") |
| Skuteczność | 98 dB/W/m |
| Max SPL | 123 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | MDF |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | otwory gwintowane M10, gniazdo na statyw |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 480x380x500mm |
| Szerokość | 480 mm |
| Wysokość | 380 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Waga | 18 kg |
| Wejścia | 1 x NEUTRIK SPEAKON |
| Wyjścia | 1 x NEUTRIK SPEAKON zrówn. in/out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
EAN: 4007754244816
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE PAB-312M/SW – Uniwersalny monitor podÅ‚ogowy, 250WRMS, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-855 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy UHF PLL, 506-542MHz
1 106,95 zł
IMG STAGELINE MMX-4 – Miniaturowy mikser mikrofonowy 4-kanaÅ‚owy
237,96 zł
IMG STAGELINE MMX-30 – Kompaktowy 3-kanaÅ‚owy mikser liniowy stereo
431,68 zł
IMG STAGELINE FLAT-M8 – Aktywny monitor sceniczny, 300W
1 992,55 zł
IMG STAGELINE DRIVE-12P – Profesjonalna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA, 500W
2 324,65 zł
IMG STAGELINE EMA-1 – Adapter zasilania phantom
171,54 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.