- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE FLAT-M100 – Aktywny monitor sceniczny, 100WRMS
1 785,37 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE FLAT-M100
Mały, lekki, efektywny
Ten aktywny zestaw głośnikowy to doskonałe narzędzie do realizacji odsłuchu. Zapewnia mocne, pełne i czytelne brzmienie w paśmie średnio-wysokotonowym.
Aktywny monitor sceniczny, 100WRMS
- Wyposażony w 2 x 10cm (2 x 4″, FaitalPro) gÅ‚oÅ›niki peÅ‚nopasmowe z neodymowym magnesem
- Wbudowany wzmacniacz cyfrowy (klasa D)
- SPL przy mocy nominalnej: 116dB
- Diodowe wskaźniki sygnału oraz limitera
- Regulatory głośności i barwy
- Symetryczne wejście mikr./linia i przelotowe wyjście
- Kompaktowa, płaska obudowa z drewnianej sklejki z metalową maskownicą
- Wiele sposobów ustawienia i montażu
- Gwintowane otwory 2 x M10 i 2 x M6 dla uchwytu montażowego lub montażu na statywie
- W komplecie uchwyt do montażu na statywie mikrofonowym
delamar.de
„Despite compact dimensions, it provides a respectable output power. Due to the sturdy design with robust front grille and durable textured coating, this active speaker system is suitable for on-the-road applications. Regarding the sound, it impressively shows what it is capable of and provides a clear reproduction of vocals and speech. Thanks to various installation options, e.g. to microphone stands, it is possible to implement a system for individual, space-saving and unobtrusive monitoring.
Due to a combined mic/line input, you are also able to directly connect a microphone, e.g. for making announcements. However, the missing carrying handle which would sometimes facilitate handling results in a deduction of half a point. A neat workmanship, good price-performance ratio and foolproof operation complement this device which received 4.5 out of a possible 5 points in the test.”
Due to a combined mic/line input, you are also able to directly connect a microphone, e.g. for making announcements. However, the missing carrying handle which would sometimes facilitate handling results in a deduction of half a point. A neat workmanship, good price-performance ratio and foolproof operation complement this device which received 4.5 out of a possible 5 points in the test.”
SOUNDCHECK 09/2018
„FLAT-M100 to lekki, kompaktowy monitor odsÅ‚uchowy, który idealnie sprawdzi siÄ™ na niewielkich scenach, zwÅ‚aszcza podczas wystÄ™pów solo.”
Gitarre & Bass 02/2019
„Especially the test with acoustic guitar and vocals showed excellent results for practical operation.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE FLAT-M100 – Aktywny monitor sceniczny, 100WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE FLAT-M100 – Aktywny monitor sceniczny, 100WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywny monitor sceniczny, 100WRMS FLAT-M100 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE FLAT-M100 – Aktywny monitor sceniczny, 100WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | 200 W |
| Moc znamionowa RMS | 100 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 90-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 16 mV/28 kΩ (line, bal.),5 mV/20 kΩ (mic, bal.) |
| System | 2 x 4", full range |
| Głośnik pełnopasmowy | 2 x 10 cm (2 x 4", FaitalPRO) full range speaker |
| GÅ‚oÅ›nik niskotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 10 cm (4") |
| Skuteczność | 97 dB/W/m |
| Max SPL | 116 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | multiplex |
| Kolor | black |
| Sposób montażu | 2 x M10 threaded insert,2 x M6 threaded insert |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | ˜ 230 V/50 Hz/175 VA |
| Wymiary | 265 x 120 x 192.5 mm |
| Szerokość | 265 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Głębokość | 192.5 mm |
| Waga | 2.4 kg |
| Wejścia | 1 x comb. XLR/6.3 mm (line/mic) |
| Wyjścia | 1 x XLR link out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | limiter |
| Akcesoria | FLAT-M100BAG |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.29 x 0.14 x 0.285 m |
| Waga brutto | 3.03 kg |
| Waga netto | 2.56 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754263190
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE FLAT-M100 – Aktywny monitor sceniczny, 100WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-812SET – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863.80MHz oraz 864.20MHz
1 046,12 zł
IMG STAGELINE FLY-16R – 16-kanaÅ‚owy odbiornik audio
370,80 zł
IMG STAGELINE STA-400D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz stereo, 540WRMS
2 213,95 zł
IMG STAGELINE MMX-11USB – 2-kanaÅ‚owy mikser audio
392,94 zł
IMG STAGELINE ULM-164/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser liniowy
1 101,47 zł
IMG STAGELINE EMA-1 – Adapter zasilania phantom
171,54 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.