- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE FLAT-M8 – Aktywny monitor sceniczny, 300W
1 992,55 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE FLAT-M8
Aktywny monitor sceniczny, 300W
- Wyposażony w 20cm (8″) gÅ‚oÅ›nik koaksjalny z tubÄ… wysokotonowÄ…
- Wbudowany wzmacniacz cyfrowy (klasa D)
- SPL przy mocy nominalnej: 121dB
- Diodowe wskaźniki zasilania, zabezpieczenia, sygnału oraz limitera
- Regulator głośności i 3-punktowy korektor barwy
- Symetryczne wejście mikr./linia i przelotowe wyjście
- Niesymetryczne wejście liniowe RCA L/R lub 6.3mm
- Automatyczne wyłączanie
- Kompaktowa, płaska obudowa z drewnianej sklejki z metalową maskownicą
- Gwintowany otwór M10 dla uchwytu montażowego lub montażu na statywie
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE FLAT-M8 – Aktywny monitor sceniczny, 300W ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE FLAT-M8 – Aktywny monitor sceniczny, 300W?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywny monitor sceniczny, 300W FLAT-M8 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE FLAT-M8 – Aktywny monitor sceniczny, 300W ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | 300 W |
| Moc znamionowa RMS | 100 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 70-21 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 180 mV/5,6 kΩ (line, bal.), 180 mV/5,6 kΩ (aux, RCA) 1.5 mV/1.2 kΩ (mic, bal.), 70 mV/4 kΩ (aux, 6.3 mm jack, asym.) |
| System | 1 x 2-way coaxial speaker |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 1 x 20 cm (8") |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 1 x coaxial horn tweeter |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 20 cm (8") |
| Skuteczność | 99 dB/W/m |
| Max SPL | 121 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | 70° |
| Kąt promieniowania w pionie | 50° |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | MDF |
| Kolor | black |
| Sposób montażu | 1 x M10 threaded insert |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | ˜ 230 V/50 Hz/100 VA |
| Wymiary | 375 x 185 x 330Â mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Wysokość | 185 mm |
| Głębokość | 330 mm |
| Waga | 7.48 kg |
| Wejścia | 1 x comb. XLR/6.3 mm (mic), 1 x comb. XLR/6.3 mm (line), 1 x RCA L/R, 1 x 6.3 mm stereo jack |
| Wyjścia | 1 x XLR direct out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | limiter |
| Akcesoria | FLAT-M8BAG |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.43 x 0.29 x 0.47 m |
| Waga brutto | 8.82 kg |
| Waga netto | 7.48 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754415780
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE FLAT-M8 – Aktywny monitor sceniczny, 300W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE FLAT-M100 – Aktywny monitor sceniczny, 100WRMS
1 785,37 zł
Bose ShowMatch DeltaQ-SM5 Głośnik Matrycowy
24 280,00 zł
Bose Professional ShowMatch DeltaQ-SM20 Głośnik Matrycowy
Bose ShowMatch DeltaQ-SM20 – profesjonalny głośnik matrycowy o pasmie 59–18 000 Hz, mocy 450 W (LF) i 100 W (HF), SPL do 145 dB. Oferuje wertykalne pokrycie 20°, wymienne przewodniki (70°, 100°, 120°) i możliwość asymetrycznego rozproszenia. Idealny do dużych wydarzeń koncertowych i plenerowych.
Bose Professional ShowMatch DeltaQ-SM10 Głośnik Matrycowy
24 231,00 zł
Bose ShowMatch DeltaQ-SM10 – profesjonalny głośnik matrycowy o pasmie 59–18 000 Hz, mocy 450 W (LF) i 100 W (HF), SPL do 145 dB. Pokrycie 10° wertykalnie, wymienne przewodniki (70°, 100°), możliwość asymetrycznego rozproszenia. Idealny do koncertów, eventów i dużych systemów line array.
IMG STAGELINE FLAT-M200 – Aktywny monitor sceniczny, 200WRMS
2 209,46 zł
IMG STAGELINE PAB-312M/SW – Uniwersalny monitor podÅ‚ogowy, 250WRMS, 8Ω
2 190,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.