- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE TXS-1800HT – Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym
1 179,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
TXS-1800HT
Kategorie: IMG STAGELINE, Mikrofony bezprzewodowe, Mikrofony bezprzewodowe doręczne
Tagi: IMG STAGELINE, Mikrofony bezprzewodowe, Monacor
Opis
IMG STAGELINE TXS-1800HT
Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym
w technologii UHF PLL.
- Dynamiczna wkładka mikrofonowa (kardioida)
- Odlewana aluminiowa obudowa
- Możliwość wyboru 192 częstotliwości UHF (1785-1800MHz), podzielonych na 16 grup
- Synchronizacja z odbiornikiem TXS-1800 poprzez funkcję ADL
- Regulowana czułość (0dB, -3dB, -6dB)
- Wyświetlacz LCD: częstotliwość, wzmocnienie, stan baterii
- Moc nadajnika: 10mW (EIRP)
- Funkcja wyciszenia
- Możliwość włączenia blokady
- Zasilanie: 2 x 1.5V bateria AA (nie dołączane)
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać się z uwagami w dziale „WAŻNE INFORMACJE”!
Prosimy zapoznać się z uwagami w dziale „WAŻNE INFORMACJE”!
SOUNDCHECK 11/2014
„Systemy bezprzewodowe serii TXS doskonale sprawdzają się na każdej scenie. Dzięki nowoczesnej technologii są odporne na zakłócenia.”
+ Łatwa konfiguracja
+ Wysoka odporność na zakłócenia
+ Duży zasięg pracy
+ Łatwa konfiguracja
+ Wysoka odporność na zakłócenia
+ Duży zasięg pracy
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE TXS-1800HT – Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE TXS-1800HT – Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym TXS-1800HT to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE TXS-1800HT – Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon doręczny |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | bezprzewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | dynamiczny |
| Częstotliwość nośna | 1 785-1 800 MHz |
| Moc nadajnika | 10 mW |
| Zasilanie | 2 x 1.5V bateria AA |
| Czas pracy | > 8 h |
| Pasmo przenoszenia | 60-16 000 Hz |
| Impedancja nominalna | – |
| Czułość | – |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | – |
| Zasilanie | – |
| Długość gęsiej szyi | – |
| Materiał obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | Ø 53mm x 245mm |
| Waga | 350 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.06 x 0.06 x 0.275 m |
| Waga brutto | 0.7 kg |
| Waga netto | 0.35 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754238945
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „IMG STAGELINE TXS-1800HT – Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE HPR-6 – Wzmacniacz słuchawkowy stereo
287,77 zł
ITC Audio T-521F – Mikrofony Bezprzewodowe 2 x VHF
601,49 zł
IMG STAGELINE DIB-102 – 2-kanałowy Di Box
282,24 zł
JTS RU-850LTH/5 – Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL
968,58 zł
IMG STAGELINE TXS-707 – Odbiornik wieloczęstotliwościowy, 667.000-691.750MHz
959,00 zł
IMG STAGELINE MEGA-215SUB – Najwyższej jakości, profesjonalny subwoofer PA, 2000WRMS, 4Ω
6 649,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.