- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS MH-8800G/5 – Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL
1 449,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MH-8800G/5
Kategorie: Estrada, Mikrofony bezprzewodowe, Mikrofony bezprzewodowe doręczne, Mikrofony i słuchawki
Tagi: JTS, Mikrofony bezprzewodowe, Monacor
Opis
JTS MH-8800G/5
Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL
- Łatwa konfiguracja dzięki gotowym presetom (64 kanały)
- Funkcja Pilot tone
- Regulowana czułość (0dB do -30dB)
- Funkcja blokady
- Wbudowany wyświetlacz LCD ze wskaźnikiem stanu baterii
- Wytrzymała obudowa do profesjonalnych zastosowań
- Niska podatność na sprzężenia oraz duża odporność na dźwięki uderzeniowe i związane z trzymaniem
- W komplecie futerał transportowy, kolorowe nasadki oraz uchwyt mikrofonowy
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać się z uwagami w dziale „WAŻNE INFORMACJE”!
Odpowiedni odbiornik US-903DCPRO/5 dostępny jako wyposaż. dodatk.
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS MH-8800G/5 – Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS MH-8800G/5 – Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL MH-8800G/5 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS MH-8800G/5 – Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon doręczny z nadajnikiem |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | bezprzewodowa |
| Charakterystyka | hiperkardioida |
| System | dynamiczny |
| Częstotliwość nośna | 518-542 MHz |
| Moc nadajnika | 50 mW |
| Zasilanie | 2 x 1.5V bateria AA (nie dołączona) |
| Czas pracy | > 25 h |
| Pasmo przenoszenia | 50-16 000 Hz |
| Impedancja nominalna | – |
| Czułość | – |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | – |
| Zasilanie | – |
| Długość gęsiej szyi | – |
| Materiał obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | Ø 53mm x 245mm |
| Waga | 370 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.15 x 0.08 x 0.36 m |
| Waga brutto | 1.384 kg |
| Waga netto | 0.862 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754239317
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „JTS MH-8800G/5 – Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem UHF PLL” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
LAUDIO SONIC SERIA 200 – Zestaw dwóch mikrofonów bezprzewodowych
1 499,00 zł
Zestaw mikrofonów bezprzewodowych Laudio Sonic łączy intuicyjność z wydajnością. Gotowy do użycia natychmiast po rozpakowaniu, oferuje łatwe sparowanie i zasięg do 100 metrów, idealny dla dużych scen i hal. Z pasmem 30-20 000Hz, zapewnia czysty odsłuch bez opóźnień i pogłosu. Działa w stabilnym paśmie UHF, eliminując zakłócenia zewnętrzne. Unikatowe zasilanie akumulatorowe USB typu C jest ekonomiczne i ekologiczne. W zestawie znajduje się trwały case transportowy. Idealny dla sal konferencyjnych, scen, szkół i kościołów.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR VMX-440/SW – 4-kanałowy mikser mikrofonowo/liniowy
570,06 zł
Ecler eMPAGE – cyfrowa stacja przywoławcza z mikrofonem
Zapytaj o cenę
JTS UF-20TB/5 – Wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy w technologii UHF PLL
2 103,25 zł
JTS TG-98TA/5 – Profesjonalny nadajnik kieszonkowy PLL
1 322,87 zł
Dexon – MRT 8000 – matryca 8 x 8
8 290,00 zł
Cyfrowa matryca audio 8 wejść stereo x 8 wyjść mono na bazie której można zbudować wielostrefowy system nagłośnienia z realizacją takich funkcji jak: nadawanie jednego z ośmiu programów muzycznych, z możliwością wyboru programu w obszarze strefy, nadawanie za pomocą mikrofonu MRT 8000A komunikatów do wybranych stref.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.