- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE TXS-875HT – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym, 518-542MHz
1 029,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
TXS-875HT
Kategorie: IMG STAGELINE, Mikrofony bezprzewodowe, Mikrofony bezprzewodowe doręczne
Tagi: IMG STAGELINE, Mikrofony bezprzewodowe, Monacor
Opis
IMG STAGELINE TXS-875HT
Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym
w technologii UHF PLL.
- Dynamiczna wkładka mikrofonowa (hiperkardioida)
- Odlewana aluminiowa obudowa
- Możliwość wyboru 193 częstotliwości UHF (518-542MHz)
- Regulowana czułość (0dB, -10dB, -20dB, -30dB)
- Wyświetlacz LCD: częstotliwość, stan baterii
- Moc nadajnika: 10mW (EIRP)
- Możliwość wyboru trybu blokady
- Zasilanie: 2 x 1.5V bateria AA (nie dołączane)
- W komplecie: futerał z tworzywa sztucznego, uchwyt mikrofonowy i 7 kolorowych nasadek
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
Wymienna wkładka:
MD-872: wkładka pojemnościowa, doskonała jakość dźwięku, charakterystyka superkardioidalna
MD-872: wkładka pojemnościowa, doskonała jakość dźwięku, charakterystyka superkardioidalna
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE TXS-875HT – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym, 518-542MHz ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE TXS-875HT – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym, 518-542MHz?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym, 518-542MHz TXS-875HT to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE TXS-875HT – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym, 518-542MHz ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon doręczny |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | bezprzewodowa |
| Charakterystyka | hiperkardioida |
| System | dynamiczny |
| Częstotliwość nośna | 518-542 MHz |
| Moc nadajnika | 10 mW |
| Zasilanie | 2 x 1.5V bateria AA |
| Czas pracy | > 30 h |
| Pasmo przenoszenia | 50-16 000 Hz |
| Impedancja nominalna | – |
| CzuÅ‚ość | – |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwiÄ™ku | – |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | Ø 50mm x 260mm |
| Waga | 350 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.17 x 0.085 x 0.37 m |
| Waga brutto | 1.198 kg |
| Waga netto | 0.908 kg |
EAN: 4007754239201
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE TXS-875HT – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym, 518-542MHz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Avtek WM 2H – Zestaw bezprzewodowy z dwoma mikrofonami dorÄ™cznymi
2 449,00 zł
Bezprzewodowy system mikrofonowy Avtek WM to zaawansowane rozwiązanie dla profesjonalistów, oferujące solidność i intuicyjną obsługę. Technologia True Diversity zapewnia stabilny sygnał do 150 m, a dzięki intuicyjnemu parowaniu sprzęt jest gotowy do użycia od razu po rozpakowaniu. System posiada funkcję automatycznego wyciszania przy upadku, a jego rozmiar idealnie pasuje do szafy rack 19.
Avtek WM 1H – Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem dorÄ™cznym
1 599,00 zł
Bezprzewodowy system mikrofonowy Avtek WM to innowacyjne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, oferujące doskonałą jakość dźwięku i niezawodność. Dzięki technologii True Diversity sygnał pozostaje mocny na dystansie do 150 m. Intuicyjne parowanie i funkcja automatycznego wyciszania gwarantują wygodę i profesjonalizm.
IMG STAGELINE FLAT-M200 – Aktywny monitor sceniczny, 200WRMS
2 209,46 zł
IMG STAGELINE PSUB-15AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W
7 195,45 zł
IMG STAGELINE MMX-602/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser mikrofonowo/liniowy
1 715,80 zł
IMG STAGELINE LMS-808 – Mikser mikrofonowy/rozdzielacz liniowy
1 356,03 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.