- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE MPX-44/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo dla DJ
1 433,57 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
MPX-44/SW
Kategorie: IMG STAGELINE, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE MPX-44/SW
6-kanałowy mikser stereo dla DJ,
z czarnym matowym, aluminiowym panelem przednim.
- 6 kanałów wejściowych (4 liniowe stereo, 2 mikrofonowe)
- Przełączane kanały wejściowe stereo: 2 x phono/linia oraz 2 x linia/linia, z diodowymi wskaźnikami poziomu
- Kanały wejściowe z regulacją wzmocnienia i 3-punktowym korektorem, kanały stereo dodatkowo z funkcją cut
- Kanał mikr. DJ z automatyczną funkcją talkover, przełącznikiem PAD (regulacja czułości), przyciskiem on-air
- Kanał mikr. z przełącznikiem PAD, przyciskiem on-air
- Niebieskie podświetlenie włączane na czas pracy
- Odsłuch PFL (pre-fader) dla kanałów wejściowych stereo oraz mikrofonowych, przez regulowane crossfaderem wyjście słuchawkowe
- Wymienny crossfader z przełącznikami przyporządkowującymi
- WyjÄ…tkowo lekko poruszajÄ…ce siÄ™ fadery HQ
- Wyjście master z diodowym wskaźnikiem poziomu
- Dodatkowe wyjścia booth oraz zone
- Gniazdo dla lampki GNL-204
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE MPX-44/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo dla DJ ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE MPX-44/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo dla DJ?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 6-kanałowy mikser stereo dla DJ MPX-44/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE MPX-44/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo dla DJ ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| KanaÅ‚y wejÅ›ciowe | – |
| Ilość wejść mix/mono | – |
| Ilość wejść stereo | – |
| Liczba kanałów | 6 |
| Liczba wejść | 12 |
| Wejście mikrofonowe | 1.5mV, 2 x 6.3mm |
| Wejście liniowe | 150mV, 5 x RCA L/R |
| Wejście CD | 150mV, 1 x RCA L/R |
| Wejście phono | 3mV, 2 x RCA L/R |
| Tape (odtwarzanie) | – |
| WejÅ›cie aux | – |
| WejÅ›cie Insert | – |
| Powrót efektu | – |
| Wyjście master | 1V/600Ω, 1 x 3-pinowy XLR, 1 x RCA L/R |
| Wyjście record | 0.5V/600Ω, 1 x RCA L/R |
| Monitor wyjście | 1V/600Ω (zone), 1 x RCA L/R |
| Wyjście Booth | 1V/600Ω, 1 x RCA L/R |
| WyjÅ›cia Aux | – |
| WyjÅ›cie Insert | – |
| WysyÅ‚ka efektu | – |
| Control room | – |
| Tape | – |
| Słuchawki | ≥ 8Ω, 1 x 6.3mm |
| Lampka na gęsiej szyi | 12 V/0.75 W, 1 x BNC |
| WiFi | – |
| USB | – |
| Bluetooth | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| THD | 0.1 % |
| Stosunek S/N | 61dB, nie ważony |
| PrzesÅ‚uch | – |
| Korektor basy | +12dB, -12dB/50Hz (mikr.) +15dB, -30dB/50Hz (kanały 1-4) |
| Korektor średnie | +12dB, -12dB/1kHz (mikr.) +15dB, -30dB/1kHz (kanały 1-4) |
| Korektor wysokie | +12dB, -12dB/10kHz (mikr.) +15dB, -30dB/10kHz (kanały 1-4) |
| Korektor graficzny | – |
| Talkover | -16dB, automatyczny |
| Zasilanie phantom | – |
| Crossfader | tak |
| Odtwarzacz | – |
| KoÅ„cówka mocy | – |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/20VA |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 20 VA |
| Alternatywne napiÄ™cie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 482 mm |
| Wysokość | 177 mm |
| Głębokość | 105 mm |
| Wysokość (U) | 4 |
| Waga | 3.6 kg |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.22 x 0.16 x 0.52 m |
| Waga brutto | 4.64 kg |
| Waga netto | 3.67 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754204902
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość wejść liniowych | 5 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 2 |
| Wbudowane odtwarzacze | NIE |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE MPX-44/SW – 6-kanaÅ‚owy mikser stereo dla DJ” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR IT-115 – GÅ‚oÅ›nik tubowy, odporny na warunki atmosf.
309,91 zł
Q ACOUSTICS – QI3190
1 549,00 zł
IMG STAGELINE TXS-865 – Podwójny odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy w technologii UHF PLL, 506-542MHz
2 573,73 zł
AMC EVAC 50X – GÅ‚oÅ›nik sufitowy
137,80 zł
AMC EVAC 50X – głośnik sufitowy 100V z głośnikiem 5″, pasmem 150Hz–18kHz i wrażliwością 92dB. Moc 6W z regulacją odczepów, SPL 104dB, rozproszenie 180°. Stalowa obudowa przeciwpożarowa, ceramiczny terminal, kompaktowe wymiary Ø180×130mm, waga 1,32kg. Idealny do systemów ostrzegawczych w sufitach podwieszanych.
TAGA Harmony – TOW-65RV
189,00 zł
Głośniki 100V to urządzenia wykorzystywane przede wszystkim do budowy sieci radiowęzłowych w budynkach użyteczności publicznej. Wybierając właściwy głośnik należy zwrócić uwagę na możliwość regulacji mocy, oporność oraz priorytet 24V, który pozwala pomimo wyciszonego głośnika ogłaszać pilne komunikaty.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.