- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE HPR-6 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo
287,77 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
HPR-6
Kategorie: IMG STAGELINE, Wzmacniacze Instalacyjne
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE HPR-6
Wzmacniacz słuchawkowy stereo,
również jako mały wzmacniacz mocy dla zestawów głośnikowych 4-8Ω.
- Solidna metalowa obudowa
- Wejście RCA, stereo
- Wyjście 6.3mm, stereo
- Regulacja głośności i balansu
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE HPR-6 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE HPR-6 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wzmacniacz słuchawkowy stereo HPR-6 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE HPR-6 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | wzmacniacz słuchawkowy stereo |
| Pasmo przenoszenia | 19-40 000 Hz |
| Zakres regulacji | – |
| Regulowane czÄ™stotliwoÅ›ci | – |
| Sygnał wejściowy | 110mV-4V |
| CzuÅ‚ość wejÅ›ciowa | – |
| Impedancja wejÅ›ciowa | – |
| Sygnał wyjściowy | 2 x 525mW / 2 x 1500mW / 4Ω, 2 x 330mW / 2 x 750mW / 8Ω, 2 x 114mW / 2 x 200mW / 32Ω |
| Impedancja wyjÅ›ciowa | – |
| Wzmocnienie | – |
| Zasilanie phantom | – |
| Kompresja | – |
| Wsp. bramki | – |
| CzÄ™stotliwość podziaÅ‚u | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| Filtr górnoprzepustowy | – |
| PrzeÅ‚ożenie przekÅ‚adni | – |
| Stosunek S/N | 69 dB |
| Separacja kanałów | – |
| THD | 1 % |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | z doł. zasilacza |
| Wymiary | 120 x 68 x 36mm |
| Waga | 288 g |
| Złącza wejściowe | 2 x RCA L/R |
| Złącza wyjściowe | 1 x gniazdo 6.3mm |
| Inne cechy | – |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754182965
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Ilość wejść liniowych | 1 |
| Wbudowane odtwarzacze | NIE |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE HPR-6 – Wzmacniacz sÅ‚uchawkowy stereo” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Zestaw nagłośnieniowy JBL 4 Głośniki sufitowe + LAUDIO Multishare 240
3 099,00 zł
Oceniono 5.00 na 5
Uprość nagłośnienie dowolnej przestrzeni z zestawem głośników sufitowych JBL Stage 2 i Amplitunerem Multiroom Laudio Multishare 240! Bez względu na to, czy delektujesz się muzyką w zaciszu domowym, czy zapewniasz klientom przyjemne odczucia w firmie. Bezprzewodowe połączenie Bluetooth, szeroka gama wejść i wyjść, mocna klasa D oraz kompatybilność z różnymi platformami streamingowymi, czynią ten zestaw wszechstronnym. Mniejsze pomieszczenia? Montuj go nawet pod biurkiem z dołączonymi uchwytami! Dopełnieniem zestawu są głośniki JBL Stage 2, które doskonale sprawdzą się w różnorodnych zastosowaniach. Wytrzymałe, z wysoką jakością dźwięku i szybkim systemem montażu, są idealne dla domu i biznesu.
BIAMP REVAMP2250 – 2 kanaÅ‚owy cyfrowy wzmacniacz mocy 2x150W 4Ω(RMS)
2 514,00 zł
BIAMP REVAMP2250 to 2-kanałowy cyfrowy wzmacniacz (2 × 250 W / 4Ω, 1 × 500 W mostek). Procesor DSP, filtry HPF, system limitera, pasmo 10–24 kHz. Wejścia Euroblock, RCA, wyjścia Euroblock i Speakon. Obudowa rack 1U, waga 3,1 kg, chłodzenie konwekcyjne. Idealny do profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i scenicznych. 🔊⚡
AUDAC AMP203 Miniwzmacniacz stereofoniczny Danteâ„¢
2 932,87 zł
AUDAC AMP203 – miniwzmacniacz stereofoniczny 2 x 30 W (lub 1 x 60 W bridge) z obsługą Dante™ i AES67, zasilaniem PoE, funkcjami DSP, sterowaniem przez Ethernet i RS-485. Kompaktowa, cicha konstrukcja i elastyczny montaż czynią go idealnym wyborem do biur, hoteli, restauracji i systemów wielostrefowych.
IMG STAGELINE DM-730S – Mikrofon dynamiczny
398,47 zł
IMG STAGELINE WAVE-10P – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150WRMS, 8Ω
824,72 zł
IMG STAGELINE LMS-808 – Mikser mikrofonowy/rozdzielacz liniowy
1 356,03 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.