- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE DM-720 – Mikrofon dynamiczny
282,24 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
DM-720
Kategorie: IMG STAGELINE, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE DM-720
Mikrofon dynamiczny
do zastosowań wokalowych.
- Charakterystyka kardioidalna
- Neodymowa wersja
- Pasmo przenoszenia: 80-12 000Hz
- Obudowa z odlewu cynkowego
- W komplecie uchwyt mikrofonowy, adapter Å›rubowy 9mm (â…œ”) oraz pokrowiec
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE DM-720 – Mikrofon dynamiczny ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE DM-720 – Mikrofon dynamiczny?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon dynamiczny DM-720 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE DM-720 – Mikrofon dynamiczny ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | vocal microphone |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | cable |
| Charakterystyka | cardioid |
| System | dynamic, neodymium |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 80-12 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 600 Ω |
| Czułość | 3.1 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwiÄ™ku | – |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | diecast zinc |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | – |
| Wymiary | Ø 48 mm x 182 mm |
| Waga | 293 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, bal. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.26 x 0.07 x 0.125 m |
| Waga brutto | 0.59 kg |
| Waga netto | 0.353 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754410945
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE DM-720 – Mikrofon dynamiczny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR ECM-302B/WS – Mikrofony powierzchniowe
525,78 zł
MONACOR PA-M4RC – Mikrofon pulpitowy PA, strefowy
769,37 zł
IMG STAGELINE MXR-60 – 6-kanaÅ‚owy mikser audio
996,25 zł
JTS PDM-57 – Uniwersalny mikrofon dynamiczny
332,05 zł
JTS GML-5212 – Mikrofony elektretowe na gÄ™siej szyi ze Å›wiecÄ…cym na czerwono pierÅ›cieniem
680,76 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.