- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE CD-292USB – Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ
1 999,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CD-292USB
Kategorie: IMG STAGELINE, Odtwarzacze i inne źródła sygnału, Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
IMG STAGELINE CD-292USB
Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ,
z interfejsem USB 2.0.
Dzięki technologii CDA (combined device access), oba napędy korzystają równocześnie z tego samego nośnika USB. Dzięki temu, można odsłuchiwać (pre-fader) kolejne utwory podczas odtwarzania. Dodatkowy port USB pozwala na pracę obu napędów z osobnymi nośnikami.
- Odtwarzanie płyt audio CD/CD-R/MP3
- Możliwość bezpośredniego podłączania nośników USB
- Wspomaganie multipartycji (NTFS, FAT, HFS+)
- Obsługa znaczników ID3 tag i tekst CD
- Obsługa list odtwarzania (M3U, XML, WPL)
- System anti-shock (dla płyt audio CD i MP3)
- Pitch control: ±8/±16/±100%
- Master tempo
- Pitch bending
- Odtwarzanie pętli Seamless loop z funkcją Reloop
- Autoloop
- Edytowanie pętli loop i autoloop
- Efekt Scratch
- Automatyczny/ręczny licznik bitów
- Szybkie wyszukiwanie utworów i folderów
- Powtarzanie folderów
- Funkcja Cue
- 2-drożny Hot Cue
- Szybki start (Automatic Cue)
- Fader start
- Programowanie max 99 utworów
- Nawigacja w folderach
- Pokrętło jog
- Tryb uśpienia
- Wyświetlanie czasu odtwarzania utworu, czasu do końca utworu/wszystkich utworów
- Montaż w racku 482mm (19″)
Beat 12/2011
„CD-292USB zdecydowanie poprawia opinię o odtwarzaczach DJ do montażu w racku. Profesjonalność w każdym calu … wysoka jakość … to więcej niż tylko odtwarzacz.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE CD-292USB – Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE CD-292USB – Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ CD-292USB to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE CD-292USB – Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | podwójny odtwarzacz CD i MP3 |
| Media | CD, MP3, USB |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| THD | < 0.1 % |
| Separacja kanałów | > 80 dB |
| Dynamika | > 80 dB |
| Stosunek S/N | > 80 dB |
| Wyjście, analogowe | 2 V |
| Wyjście cyfrowe, U<sub>pp</sub> | – |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/40VA |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 40 VA |
| Pobór mocy w trybie standby | – |
| Alternatywne napięcie zasilania | – |
| Alternatywne zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Wymiary, napęd | 482 x 90 x 260mm, 2U |
| Wymiary, sterowanie | 482 x 90 x 85mm, 2U |
| Waga | 6.5 kg |
| Połączenia | 2 x RCA L/R, 2 x 3.5mm (fader start), 2 x kabel z 8-pinowym mini DIN, długość: 1.2m (sterowanie) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.54 x 0.22 x 0.44 m |
| Waga brutto | 8.98 kg |
EAN: 4007754221275
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|---|
| Funkcje | CD, USB |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „IMG STAGELINE CD-292USB – Podwójny odtwarzacz CD/MP3 dla DJ” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE DRIVE-08P – Profesjonalna kolumna głośnikowa PA, 300W
1 378,22 zł
Monitor Audio IMS-4 – streamer muzyczny
7 790,00 zł
IMG STAGELINE WAVE-15P – Zestaw głośnikowy, 250WRMS, 8Ω
1 378,22 zł
IMG STAGELINE LSP-102 – 3-drożny rozdzielacz liniowy, stereo
420,61 zł
IMG STAGELINE ECM-310W – Mikrofon elektretowy do instrumentów dętych
287,77 zł
ITC Audio T-2221 Odtwarzacz CD/MP3/USB/SD + Tuner AM/FM
2 655,80 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.