- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CX-505 – Mikrofon elektretowy do instrumentów perkusyjnych
603,32 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CX-505
Kategorie: Estrada, Mikrofony do instrumentów, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS CX-505
Mikrofon elektretowy do instrumentów perkusyjnych
- Doskonała jakość dźwięku, nawet przy mocnych uderzeniach
- Regulowany zaczep z gumowymi szczękami gwarantujący pewne mocowanie mikrofonu
- Miniaturowa gęsia szyja, obracana o 230° dla precyzyjnego ustawienia wkładki mikrofonowej
- Wysoka odporność na dźwięki uderzeniowe oraz związane z trzymaniem mikrofonu
- W komplecie futerał transportowy
DrumHeads 2006
„Cool! The special clamp of the filigreed CX-505 allows for an easy attachment to any clamping ring. Surprisingly, even the fine buzzing of the snare wires can be heard as brilliant as crisp attacks.”
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CX-505 – Mikrofon elektretowy do instrumentów perkusyjnych ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CX-505 – Mikrofon elektretowy do instrumentów perkusyjnych?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon elektretowy do instrumentów perkusyjnych CX-505 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CX-505 – Mikrofon elektretowy do instrumentów perkusyjnych ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon do instrumentów |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | elektretowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 220 Ω |
| Czułość | 5.6 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 130 dB |
| Zasilanie | 9-52V DC phantom |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 187 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.17 x 0.085 x 0.37 m |
| Waga brutto | 0.893 kg |
| Waga netto | 0.187 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754193978
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS CX-505 – Mikrofon elektretowy do instrumentów perkusyjnych” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Ecler MPAGE4 – nabiurkowa stacja z mikrofonem przywoÅ‚awczym
Zapytaj o cenÄ™
MONACOR DADC-144DT – 4-kanaÅ‚owy przetwornik Dante®
3 320,95 zł
IMG STAGELINE FLY-16SET – 16-kanaÅ‚owy system transmisji audio PA
791,46 zł
JTS NX-8S – Dynamiczny mikrofon wokalowy
475,96 zł
IMG STAGELINE PSUB-12AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W
4 704,70 zł
MONACOR KM-21302 – Statyw gÅ‚oÅ›nikowy, teleskopowy
1 283,74 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.