- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CM-502G12B – Elektretowe mikrofony odsÅ‚uchowe
636,48 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CM-502G12B
Kategorie: Estrada, Mikrofony do instrumentów, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS CM-502G12B
Mikrofony odsłuchowe
- Specjalne mikrofony przystosowane do podwieszania pod sufitem
- Do zastosowań wszędzie tam, gdzie ze względów operacyjnych lub estetycznych użycie typowych mikrofonów jest niemożliwe, np. podczas zbierania dźwięku podczas występów chóralnych, teatralnych lub jako mikrofon odsłuchowy na małych scenach
- Wkładka mikrofonowa o charakterystyce superkardioidalnej
- Wbudowany adapter zasilania phantom
- Możliwość dokładnego ustawienia dzięki elastycznej gęsiej szyi
- Wymienne wkładki dostępne jako wyposaż. dodatk.
- Wersja w kolorze czarnym (CM-502G…B) lub biaÅ‚ym (CM-502G…W)
- W komplecie wiatrochron
Całkowita długość:
CM-502G6…: 180mm
CM-502G12…: 320mm
CM-502G12…: 320mm
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CM-502G12B – Elektretowe mikrofony odsÅ‚uchowe ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CM-502G12B – Elektretowe mikrofony odsÅ‚uchowe?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Elektretowe mikrofony odsłuchowe CM-502G12B to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CM-502G12B – Elektretowe mikrofony odsÅ‚uchowe ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon odsłuchowy podwieszany |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | superkardioida |
| System | elektretowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 100-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 220 Ω |
| Czułość | 4 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 125 dB |
| Zasilanie | 48V DC, phantom |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | metalowa |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 145 g |
| Kabel | 8 m |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.095 x 0.065 x 0.38 m |
| Waga brutto | 0.423 kg |
| Waga netto | 0.295 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754248197
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS CM-502G12B – Elektretowe mikrofony odsÅ‚uchowe” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
RH SOUND PP-0312AUS-BT Kolumna Aktywna
1 018,00 zł
MONACOR AUDIOPOINT-3 – Streamer audio
3 653,05 zł
JTS CM-235IF – Elektretowe mikrofony nagÅ‚owne
1 023,98 zł
JTS CM-22G6W – Mikrofony odsÅ‚uchowe
894,00 zł
JTS CH-2 – Stacja Å‚adujÄ…ca
880,07 zł
Dexon – JBG 203 – odtwarzacz z radiem internetowym
2 890,00 zł
JBG 203 jest jednokanałowym wielofunkcyjnym odtwarzaczem. To nowoczesne urządzenie posiada aktualizowaną bazę internetowych stacji radiowych, DAB i DAB + tuner z DLS, tuner FM z RDS i wsparcie DLNA / UPnP udostępnianie plików muzycznych z bibliotek muzycznych i serwerów z "Play-do "obsługiwane przez nowy MS Windows.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.