- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE WAVE-12A – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 200WRMS
1 771,15 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
IMG STAGELINE WAVE-12A
Czysta przyjemność słuchania
Kolumny głośnikowe serii WAVE gwarantują doskonałą jakość brzmienia. Są znakomitym rozwiązaniem do nagłaśniania pomieszczeń o małych i średnich wymiarach. Lekkie obudowy z tworzywa sztucznego o ciekawym wzornictwie zapewniają dużą wytrzymałość oraz wygodne przenoszenie.
Aktywna kolumna głośnikowa, 200WRMS
- Kompaktowy system 12/2 w obudowie z tworzywa sztucznego
- 30cm (12″) gÅ‚oÅ›nik basowy i 25mm (1″) tubowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy z 34mm (1â…œ”) cewkÄ…
- Wbudowany odtwarzacz MP3 z interfejsem USB i czytnikiem kart SD oraz 5-punktowym equalizerem
- Odbiornik Bluetooth
- W komplecie pilot sterujÄ…cy IR
- Symetryczne wejście mikrofonowe (XLR oraz 6.3mm)
- Dodatkowe wejście liniowe (XLR oraz RCA)
- 2-punktowy korektor barwy
- Wyjście mix out (XLR oraz 6.3mm)
- Otwory gwintowane M8 do podwieszania i gniazdo na statyw
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE WAVE-12A – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa, 200WRMS ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE WAVE-12A – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa, 200WRMS?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywna kolumna głośnikowa, 200WRMS WAVE-12A to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE WAVE-12A – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa, 200WRMS ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | wireless/cable |
| Moc muzyczna MAX | 350 W |
| Moc znamionowa RMS | 200 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 55-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 250 mV/7 kΩ (line, XLR, bal.), 150 mV/16 kΩ (line, RCA), 9.5 mV/0.8 kΩ (mic, XLR, bal.), 9.5 mV/0.8 kΩ (mic, 6.3 mm jack) |
| System | 12/2 full range bass-reflex |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 30 cm (12") bass speaker |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 25 mm (1") horn tweeter |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 30 cm (12") |
| Skuteczność | 95 dB/W/m |
| Max SPL | 119 dB |
| Kąt promieniowania | H: 90°/V: 60° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 90° |
| Kąt promieniowania w pionie | 60° |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | plastic |
| Kolor | black |
| Sposób montażu | M8 threaded inserts, stand sleeve |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | ˜ 230 V/50 Hz/370 VA |
| Wymiary | 390 x 610 x 340Â mm |
| Szerokość | 390 mm |
| Wysokość | 610 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Waga | 16 kg |
| Wejścia | XLR or RCA L/R (line) XLR or 6.3 mm jack (mic) |
| Wyjścia | XLR, bal. (parallel line out) |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.43 x 0.66 x 0.41 m |
| Waga brutto | 17.35 kg |
| Waga netto | 15.9 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754273991
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „IMG STAGELINE WAVE-12A – Aktywny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 200WRMS” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE TXS-606HSE – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy, 672.000-696.975MHz
472,00 zł
IMG STAGELINE TXS-606 – Odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy, 672.000-696.975MHz
974,11 zł
IMG STAGELINE DM-730S – Mikrofon dynamiczny
398,47 zł
IMG STAGELINE WAVE-10P – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, 150WRMS, 8Ω
824,72 zł
IMG STAGELINE DM-9S – Mikrofon dynamiczny
384,00 zł
IMG STAGELINE FLY-16T – 16-kanaÅ‚owy nadajnik audio
370,80 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.