- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE DM-3SET – Zestaw mikrofonów dynamicznych, wokalowych
332,05 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
DM-3SET
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Mikrofony dynamiczne, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony przewodowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE DM-3SET
Zestaw mikrofonów dynamicznych, wokalowych
Składa się z 3 mikrofonów, odpowiednich do nagrywania wokalu oraz występów na żywo. Charakterystyka częstotliwościowa została zoptymalizowana pod kątem rejestracji mowy.
- Szerokie pasmo przenoszenia
- Bardzo mała podatność na sprzężenie akustyczne
- Główka ze zintegrowanym wiatrochronem
- Bardzo solidna odlewana obudowa, stalowa główka
- W komplecie akcesoria: wytrzymała walizka, 3 uchwyty do statywu 16mm (⅝”)
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE DM-3SET – Zestaw mikrofonów dynamicznych, wokalowych ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE DM-3SET – Zestaw mikrofonów dynamicznych, wokalowych?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Zestaw mikrofonów dynamicznych, wokalowych DM-3SET to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE DM-3SET – Zestaw mikrofonów dynamicznych, wokalowych ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | wokalowy |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | dynamiczny |
| Częstotliwość nośna | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-15 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 500 Ω |
| Czułość | 2 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 120 dB |
| Zasilanie | – |
| Długość gęsiej szyi | – |
| Materiał obudowy | odlew cynkowy |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | Ø 53mm x 180mm |
| Waga | 285 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.225 x 0.085 x 0.29 m |
| Waga brutto | 1.395 kg |
| Waga netto | 1.395 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754183672
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „IMG STAGELINE DM-3SET – Zestaw mikrofonów dynamicznych, wokalowych” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR MR-1918/SW – Stojak rack, 8U
174,97 zł
QM-MP3V/48V – Mikrofon pojemnościowy z obsługą Phantom 48V
290,00 zł
Mikrofon HQM-MP3V/48V to profesjonalny mikrofon pojemnościowy z obsługą Phantom 48V i zasilaniem bateryjnym. Zakres 20Hz–20kHz, czułość -42dB, giętka szyjka 39 cm, świecący pierścień i dioda LED. W zestawie przewód XLR 5m + Jack 6.3, wiatrochron. Idealny do nagłośnień PA, konferencji i przestrzeni publicznych.
Ecler eMOTUS5PB – stereofoniczny zestaw głośnikowy
Zapytaj o cenę
ECLER eMOTUS5PB to stereofoniczny zestaw głośnikowy, w skład którego wchodzi jeden głośnik aktywny oraz jeden głośnik pasywny. W eMOTUS5PB głośnik aktywny posiada 2 wejścia, jedno liniowe oraz jedno niezbalansowane, a także możliwość połączenia za pośrednictwem Bluetooth. Dodatkowo urządzenie posiada pilot podczerwieni oraz wejście dla zdalnego reflektora głośności (0-10VDC).
IMG STAGELINE DM-720 – Mikrofon dynamiczny
282,24 zł
IMG STAGELINE WAVE-15A – Aktywny zestaw głośnikowy, 250WRMS
2 213,95 zł
IMG STAGELINE STA-2000D – Cyfrowy (klasa D) wzmacniacz 4-kanałowy
5 368,90 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.